Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB CC-35W

ZADARMOZADARMO
svetlomet slim led 2018 35w bazen centrum
202,32 € 168,60 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Svetlomet "SLIM 2018" pre fólie RGB CC-35W je určený do bazénov s fóliou. Výkon: CC-35W, typ svetla: LED, farba svetla: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB CC-35W

Svetlomet "SLIM 2018" pre fólie RGB CC-35W je určený do bazénov s fóliou. Slim LED 2018 je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou. RGB LED má tri základné farby, ktoré je možné ľubovoľne ovládať pomocou predinštalovaných programov. Svetlá si tak môžete nastaviť podľa svojej nálady alebo príležitosti. Osvetlenie bazénov je príjemným spestrením večerného a nočného kúpania alebo plávania. Z bezpečnostných dôvodov by však mali byť osvetlené aj schody alebo rebríky do bazéna.

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB CC-35W s úspornou LED žiarovkou

Moderné LED svetlá pre bazény patria medzi náhrady starších halogénových svetiel, ktorých spotreba bola o poznanie vyššia. LED svetlá sa vyznačujú predovšetkým nízkou spotrebou. Pre porovnanie, halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W. Výhodou LED svetiel je aj veľmi dlhá životnosť, vďaka čomu je potrebná menej častá výmenu. LED žiarovky sú tiež šetrné k životnému prostrediu nakoľko sa dajú do veľkej miery recyklovať, neobsahujú ortuť či iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj a minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

Kam umiestniť svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB CC-35W

Svetlomet "SLIM 2018" pre fólie RGB CC-35W je možné osádzať do bočnej steny fóliového bazéna. Pri umiestňovaní svetla však treba myslieť aj na to, aby vás svetlo pri relaxovaní alebo plávaní neoslepovalo ani nesvietilo do očí. Z tohto dôvodu sa viac odporúča inštalácia osvetlenia do bočných stien, približne 50 – 70 cm pod hladinou vody. Bazén bude dostatočne presvetlený a zároveň vás svetlomet nebude oslňovať. Dôležité je aj to, aby bol nainštalovaný tak, aby ste osvetlili aj vstup do bazéna.

Svetlomet

Technické údaje:

Typ žiarovky: LED 

Výkon: CC-35W

Farba: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: