Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB CC-35W

ZADARMOZADARMO
svetlomet slim led 2018 35w bazen centrum
179,88 € 149,90 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB CC-35W je možné osadiť do steny, za optimálnu hĺbku sa považuje 50 -70 cm pod hladinou vody. Typ žiarovky: LED, výkon: CC-35W, farba: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB CC-35W

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB CC-35W pre betónové bazény. Slim LED 2018 je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou. RGB LED má tri základné farby je možné ľubovoľne ovládať pomocou predinštalovaných programov.  

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB CC-35W pre vyššiu bezpečnosť a príjemnú atmosféru

Osvetlenie bazéna je funkčný aj estetický doplnok. Oceníte ho najmä pri večernom večernom kúpaní alebo plávaní. Aby vám osvetlenie slúžilo čo najlepšie, musí byť umiestnené v správnej polohe. V opačnom prípade by vás bude reflektor oslňovať, čo rozhodne nie je príjemné. Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB CC-35W je možné osadiť do steny, za optimálnu hĺbku sa považuje 50 - 70 cm pod hladinou vody. Zabudnúť by ste nemali ani na to, že kvôli bezpečnosti by mali byť osvetlené aj schody alebo rebríky do bazéna. Keďže žiarovka má rôzne farby a predinštalované programy, môžete osvetlenie prispôsobiť svojej nálade. Osvetlenie vás spríjemní relax, plávanie aj párty pri bazéne. 

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB CC-35W s LED žiarovkou je šetrný aj k životnému prostrediu

LED žiarovky sú známe svojou energetickou úspornosťou, ale medzi ich veľké výhody patrí aj dlhá životnosť. Okrem toho neobsahujú ortuť, ťažké kovy a jedovaté látky. LED žiarovky sú z veľkej časti recyklovateľné, takže sú šetrnejšie k životnému prostrediu ako klasické žiarovky, ktoré sa používali v minulosti. LED svetlá pre bazény sú moderné varianty starších halogénových svetiel, halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W. Svietivosť LED žiaroviek je vysoká a to aj napriek nízkej spotrebe energie a minimálnej produkcii tepla.

Svetlomet

Technické údaje:

  • Typ žiarovky: LED
  • Výkon: CC-35W
  • Farba: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: