Filtračný piesok a sklo

Aby bola voda vo vašom bazéne stále čistá, je dôležité, aby bola bazénová filtrácia spustená minimálne niekoľko hodín denne. Na jej správne fungovanie sú potrebné filtračný piesok alebo sklo.

#SHOW_MORE#

Filtračný piesok a sklo — porovnanie

Bazénová filtrácia by mala byť každý deň pustená dostatočne dlho na to, aby všetka voda z bazéna pretekala cez filter. Celý proces trvá niekoľko hodín.

Filtračný piesok pracuje vo filtrácii ako prírodné médium, ktoré zachytáva mechanické nečistoty a pomáha udržiavať správne pH vody. Voda v bazéne bude čistá a priezračná. Filtračný piesok a sklo majú rozdielnu životnosť. Ak sa rozhodnete pre filtračný piesok, musíte počítať s nutnosťou jeho častejšej výmeny, približne raz ročne. Dlhšiu životnosť vám zaručuje filtračné sklo. To tiež vďaka jeho štruktúre dokáže zachytiť viac nečistôt, prináša optimálne výsledky filtrácie, úsporu, energií a chémie.

Bazénová filtrácia Nature Works®

Krištáľovo čistú vodu vo vašom bazéne vám pomôže udržiavať bazénová filtrácia Nature Works®. Toto filtračné sklo najnovšej generácie je vyrobené na báze čistého skla a prináša maximálny výkon filtra. Môžete ho používať v akomkoľvek štandardnom filtri namiesto kremičitého piesku. Výsledky sú viditeľné ihneď po výmene vášho súčasného filtračného média za Nature Works®.

Prečo bazénová filtrácia Nature Works®?

Export00

Maximálny výkon filtrácie

Bazénová filtrácia Nature Works®eliminuje výskyt najbežnejších častíc, ktoré v bazéne spôsobujú zakalenie vody, čím zároveň maximalizuje úsporu a efektivitu. Jej účinnosť je dosiahnutá dôsledným výberom kalibru zrna a technológie povrchovej úpravy.

Filtračné sklo Nature Works®zabraňuje tvorbe biofilmu, pričom táto jeho vlastnosť bola potvrdená aj akreditačnými laboratóriami. Minimalizácia výskytu biofilmu prináša výsledky viditeľné na čistote vody.

Bezpečnosť pri manipulácii

Nature Works® kladie dôraz aj na bezpečnosť používateľov. Sklo je podrobené pokročilému mikrobrúseniu, ktoré vyhladzuje jeho rezné hrany.

Pri starostlivosti o čistotu vašej vody sa preto nemusíte obávať jeho ostrých hrán, manipulácia s ním je 100 % bezpečná.

 

Výhody Nature Works® v porovnaní s kremičitým pieskom

 

Najpredávanejšie

filtracny piesok bazen centrum 1
 
9,24 €
(7,70 € bez DPH)
Nature Works bags 4
 
28,68 €
(23,90 € bez DPH)
filtracny piesok bazen centrum 1
 
9,24 €
(7,70 € bez DPH)
3 položiek celkom
Nature Works bags 4
23,90 € bez DPH
28,68 €

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) – 20 kg/vrece je náplň do pieskovej filtrácie na účinné zachytávanie nečistôt. Dlhá životnosť, lepšia kvalita vody, bez plytvania energiou,...

33101
filtracny piesok bazen centrum 1
7,70 € bez DPH
9,24 €

zrnitosť 0,1-1,0 mm, funguje ako prírodný filter, zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priezračnú vodu, ale zároveň pomáha udržiavať jej správne pH, v balení...

33001
filtracny piesok bazen centrum 1
7,70 € bez DPH
9,24 €

zrnitosť 1,25-2,5 mm ,funguje ako prírodný filter, zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priezračnú vodu, ale zároveň pomáha udržiavať jej správne pH, v...

33002