Pre verejné bazény

Automatické bazénové vysávače pre verejné bazény odstránia nečistoty z dna, stien aj vodnú linku. Pracujú samostatne bez toho, aby ste museli na priebeh prác dohliadať. Pomôžu vám udržiavať čistotu bazéna a vody tak, aby spĺňali hygienické požiadavky. Do našej ponuky sme zaradili robotické vysávače pre verejné bazény určené na čistenie bazénov väčších rozmerov od značiek Hexagone, Maytronics Dolphin, Zodiac, Marlin a Ultrabot.

#SHOW_MORE#

Bazénové vysávače pre verejné bazény na kúpaliskách, plavárňach a aquaparkoch

Starostlivosť o čistotu vody na kúpalisku, na plavárni či v aquaparku vyžaduje účinnú filtráciu, používanie chémie na úpravu vody aj čistenie bazéna od nečistôt. Robotické bazénové vysávače pre verejné bazény vám umožnia šetriť čas a výdavky na prácu aj prípravky na úpravu vody.

Výrobcovia myslia tiež na jednoduchosť obsluhy. Zariadenia sa ľahko čistia, postačí len vybrať filtračný kôš a umyť ho prúdom vody. Ak hľadáte model, ktorý vyžaduje čistenie filtra len raz ročne, k dispozícii sú vám automatické vysávače bazénov Marlin. Od bazénového vysávača pre plavárne, aquaparky a kúpaliská môžete očakávať tiež jednoduché ovládanie, ktoré je možné na diaľku pomocou aplikácie. Samozrejmosťou sú funkcie, ako je, napríklad, otočný čap Swivel. Jeho úlohou je  zabrániť zamotaniu kábla.

pre verejné bazény

Automatické vysávače pre verejné bazény na rôzne povrchy aj rozmery bazénov

Do našej ponuky sme zaradili bazénové vysávače, s rôznymi parametrami. Vybrať si tak budete môcť vyhovujúci model, čo sa týka rozmerov bazéna, typu povrchu a kapacity filtračnej nádoby.

Rozmery bazéna

Robotické bazénové vysávače pre verejné bazény si môžete vybrať od modelov na čistenie bazénov s dĺžkou od 12 m. V našej ponuke nájdete tiež modely určené na prácu v bazénoch s dĺžkou 25 – 50 m.

Aký tvar majú vaše bazény

V aquaparkoch a na kúpaliskách môžu ľudia využívať bazény rôznej veľkosti a tvaru. Aby ste mohli vysávač do bazéna využívať na čistenie každého z nich, skontrolujte, či vyhovuje ich tvaru. Jednotlivé zariadenia zvládnu účinne vyčistiť obdĺžnikové, štvorcové aj oválne bazény. Niektoré však môžu byť určené len na pravidelný tvar.

Povrch dna a stien

Aby sa mohol automatický vysávač do bazéna bezpečne pohybovať, musí byť prispôsobený na jeho povrch. Informácie o vhodnom povrchu nájdete v popise každého zariadenia. K dispozícii sú vysávače na PVC, fóliu, betón, keramiku, nerez aj iné.

pre verejné bazény

Robotické bazénové vysávače pre verejné bazény využívajú mapovanie prostredia

Dôležitou funkciou, ktorú by mal mať bazénový vysávač, je schopnosť vyhodnotenia úrovne znečistenia. Zariadenie dokáže pomocou senzorov zmapovať povrch bazéna a zvoliť vhodný program na jeho čistenie. Senzory zabezpečujú tiež pohyb pod hladinou tak, aby nevynechali žiadnu časť stien či dna.

Filtračná schopnosť bazénového vysávača

Robotické vysávače do bazéna určené pre verejné bazény sa líšia tiež schopnosťou filtrácie. Vybrať si môžete zariadenia s filtráciou od 20 do 200 mikrónov.

Doba čistenia

Pri starostlivosti o čistotu vašich bazénov vás iste bude zaujímať aj doba čistenia. Čas vysávania je daný mierou znečistenia a rozmermi bazéna. Vhodné je vybrať model, ktorý zvládne vyčistiť celú plochu na jedno nabitie. K dispozícii sú vám preto bazénové vysávače s dobou nepretržitej prevádzky do 9 hodín.

Porovnajte výkon filtračnej jednotky

Výkon filtračnej jednotky informuje o tom, koľko m3 pretečie vysávačom za jednu hodinu. Udáva sa v m3/hod. Vyšší údaj znamená, že zariadenie bude potrebovať na vyčistenie bazéna kratší čas.

Transportný vozík na vysávače pre verejné bazény

Námahu pri premiestňovaní bazénového vysávača vám ušetrí transportný vozík. Je k dispozícii pre väčšinu zariadení určených pre plavárne, kúpaliská a aquaparky.

Vyberte spoľahlivú značku, ktorá naplní vaše očakávania

V našej ponuke nájdete automatické bazénové vysávače pre verejné bazény od spoľahlivých výrobcov.

 

Roboticpre verejné bazényké vysávače bazénov Maytronics Dolphin

Vysávače bazénov pre verejné bazény Maytronics Dolphin sú určené na starostlivosť o bazény s dĺžkou do 50 m. Postarajú sa o čistotu dna, stien aj vodnej linky. Ovládať sa dajú diaľkovo.

Skenovanie povrchu bazéna zabezpečuje gyroskopický systém. Pomocou kief dokážu čističe bazénov Maytronics Dolphin odstrániť nečistoty, riasy aj baktérie. Obávať sa nemusíte ani zamotania kábla. S prenášaním vám pomôže transportný vozík.

pre verejné bazény

Automatické bazénové vysávače Zodiac

Robotické bazénové vysávače Zodiac naplnia vaše požiadavky, ak máte stredne veľké bazény. Disponujú pohonom všetkých kolies a vybrať si ich môžete na rôzne povrchy. Výber najvhodnejšej trasy čistenia zabezpečí senzor Nav Systém, ovládanie je možné cez aplikáciu.

Automatické vysávače bazénov pre verejné bazény Zodiac potešia jednoduchým čistením filtračného koša. Jeho zaneseniu bráni technológia cyklónového vysávania. Tá prevádza nečistoty do tvaru suspenzie, postačí ho preto opláchnuť prúdom vody.

pre verejné bazény

Robotické vysávače bazénov pre plavárne, hotely a aquaparky Hexagone

Čističe bazénov Hexagone si môžete vybrať na starostlivosť o čistotu bazénov do 50 m. Očakávať môžete vysoký výkon a výbornú schopnosť filtrácie nielen rôznych nečistôt, ale aj zárodkov rias a mikroorganizmov. 

Vysávače do bazénov Hexagone sú určené na rôzne povrchy. Mapovanie povrchu vykonávajú pomocou senzorov. Vyrobené sú z nerezovej ocele, ktorá dokáže odolávať korózii. Vďaka tomu si ich môžete vybrať aj do bazéna so slanou vodou.

pre verejné bazény

Automatické vysávače pre aquaparky, wellness a verejné bazény Marlin

Robotické vysávače bazénov Marlin sa prispôsobia tvaru bazéna, dokážu si zvoliť najvhodnejší režim čistenia a odstrániť nečistoty z dna, schodov aj stien. Vyznačujú sa tichým chodom.

Ovládanie je možné cez aplikáciu v smartfóne alebo tablete. Naprogramovať si budete môcť tvar bazénového dna, rýchlosť pohybu po dne a iné možnosti. Robotické bazénové vysávače Marlin vyžadujú len minimálnu údržbu. Hrubý filter slúži na zachytenie veľkých nečistôt, jemné nečistoty pretlačí do skimmeru.

pre verejné bazény

Bazénové vysávače pre verejné bazény Ultrabot

Automatické vysávače bazénov Ultrabot zvolia najvhodnejší čistiaci cyklus a dokážu pracovať v bazénoch všetkých tvarov. Sú vybavené špeciálnymi kefami, ktoré odstránia nečistoty z rôznych povrchov.

Aby voda v bazéne zostala čistá, majú výkonný jemný filter na jemné nečistoty. Dokáže zachytiť aj  zárodky rias a mikroorganizmov. Čas práce skráti šírka záberu jednotlivých modelov až do 900 mm.

pre verejné bazény

Najpredávanejšie

click robot piscine pubbliche aquabot BWT MAGNUM JR
 
3 900 €
(3 250 € bez DPH)
limpiafondo automatico bwt ultramax junior
 
5 650 €
(4 708,33 € bez DPH)
zodiac ra 6300 iq www.toprobot.sk 1000x1000
ZADARMOZADARMO
Bazénový vysávač Zodiac RA 6500 iQ
Skladom u dodávateľa
196137
 
1 999 €
(1 665,83 € bez DPH)
Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 100
3 419 € –0 %
Pôvodne: 3 419 €
3 412 €
(2 843,33 € bez DPH)
4 položiek celkom
Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 100
3 419 € –0 %
2 843,33 € bez DPH
3 412 €

Bazénový vysávač Maytronics Dolphin Wave 100 čisti dno, steny a vodnú...

148203
zodiac ra 6300 iq www.toprobot.sk 1000x1000
ZADARMOZADARMO
1 665,83 € bez DPH
1 999 €

pre bazény do 12 x 6 m, pre všetky tvary bazénov, pre všetky...

196137
click robot piscine pubbliche aquabot BWT MAGNUM JR
3 250 € bez DPH
3 900 €

Profesionálne automatické vysávače pre komerčné bazény všetkých tvarov a...

125258754
limpiafondo automatico bwt ultramax junior
4 708,33 € bez DPH
5 650 €

Profesionálne automatické vysávače pre komerčné bazény všetkých tvarov a...

125258755