Automatické dávkovače

Množstvo času a starostí pri starostlivosti o bazén vám ušetria automatické dávkovače. Tieto zariadenia dokážu pravidelne merať potrebné hodnoty a dávkovať chémiu na úpravu vody tak, aby bola stále čistá. Na vás bude len užívať si relax vo vašom bazéne.

#SHOW_MORE#

Automatické dávkovače pracujú za vás

Bazénové automatické dávkovače dokážu zmerať pH vody, presne namerajú aj množstvo prípravku na jeho úpravu. Zariadenie za vás skontroluje aj ORP (oxidačný redukčný potenciál), ktorý je potrebné pravidelne kontrolovať, ak používate na dezinfekciu vody chlórové prípravky. Táto hodnota informuje o dostatku alebo nadbytku aktívneho chlóru.

Dávkovač na základe zistených hodnôt sám pridá do vody potrebné množstvo chémie. Vybrať si môžete modely, ktoré kontrolujú pH v sladkej i slanej vode a automaticky dokážu nadávkovať tiež bezchlórovú chémiu. Meranie jednotlivých hodnôt tak viac nebudete musieť prevádzať pomocou papierových, kvapalných alebo tabletových testerov, odbremenení budete aj od vymeriavania potrebného množstva chémie na starostlivosť o čistotu vody.

automatické dávkovače

Znížte spotrebu bazénovej chémie

Automatické dávkovače sa vyznačujú vysokou mierou spoľahlivosti a jednoduchým ovládaním. Ak chcete minimalizovať spotrebu chlórovej bazénovej chémie, odporúčame do filtračného systému zapojiť aj UV lampu. Pomocou nej znížite potrebu používania chlórových prípravkov na minimum, čo ocenia najmä ľudia s alergiami a kožnými problémami.

Automatické dávkovače majú funkcie na uľahčenie obsluhy

Automatický dávkovač je vybavený čerpadlami s meraním a displejom, ktorý namerané hodnoty prehľadne zobrazí. Niektoré modely je možné prepojiť aj s počítačom, ktorý v prípade zistenej poruchy informuje majiteľa pomocou SMS.

Jednotlivé zariadenia umožňujú tiež výber z viacerých režimov prevádzky. Využívať tak môžete, napríklad, oneskorené spustenie alebo pohotovostný režim. Upozornia vás tiež v prípade predávkovania.

automatické dávkovače

Ako vybrať automatický dávkovač do bazéna

Automatické dávkovače sú dostupné v prevedení k väčším aj menším bazénom. Pri výbere skontrolujte nasledovné parametre.

Prietok vody a objem bazéna

Jednotlivé modely sa líšia maximálnym prietokom vody, ktorý dokážu zvládnuť. Orientovať sa môžete tiež údajom o objeme vody v bazéne. V našej ponuke sú k dispozícii bazénové automatické dávkovače pre menšie aj veľké, verejné bazény.

Najpredávanejšie

15 položiek celkom
microdos me dual kit pvdf ph bazen centrum
ZADARMOZADARMO
935 € bez DPH
1 122 €

Automatický dávkovač Microdos ME Dual KIT PVDF PH - 5,0l/h/RX - 10,0l/h pre meranie PH a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom. Automatické...

74011
microdos me dual pvdf panel ph cl bazen centrum
ZADARMOZADARMO
2 171 € bez DPH
2 605,20 €

Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h pre meranie PH a voľného chlóru a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD...

74030
microdos me dual pvdf panel ph rx bazen centrum
ZADARMOZADARMO
1 383 € bez DPH
1 659,60 €

Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / RX - 10,0l/h pre meranie PH a  automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom.

74021
microdos mp pro ph kit bazen centrum
ZADARMOZADARMO
326 € bez DPH
391,20 €

Automatický dávkovač Microdos MP - PRO PH KIT 6 l/h - 1bar je digitálne peristaltické čerpadlo s integrovaným ovládaním pH, má 3 režimy, digitálny displej.

72095
microdos mp pro ph kit bazen centrum
ZADARMOZADARMO
326 € bez DPH
391,20 €

Automatický dávkovač Microdos MP - PRO RX KIT 6 l/h - 1bar je digitálne peristaltické čerpadlo s integrovaným ovládaním REDOX, má 3 režimy, digitálny displej.  

72096
microdos mp dual kit ph bazen centrum
ZADARMOZADARMO
760 € bez DPH
912 €

Automatický dávkovač Microdos MP Dual KIT PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h pre meranie pH a Redox a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom.

74009
Automatický dávkovač Microdos MP Dual KIT pH dávkovač / RX riadenie solinátora
ZADARMOZADARMO
799 € bez DPH
958,80 €

Automatický dávkovač Microdos MP Dual KIT pH dávkovač / RX riadenie solinátora pre meranie pH a Redox a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom.

74029
microdos mp dual panel ph bazen centrum
ZADARMOZADARMO
1 178 € bez DPH
1 413,60 €

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h pre meranie pH a Redox a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom

74019
Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel pH dávkovač / RX riadenie solinátora
ZADARMOZADARMO
1 337 € bez DPH
1 604,40 €

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel pH dávkovač / RX riadenie solinátora pre meranie pH a Redox a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom

74031
microdos mp2 ht ph kit bazen centrum
ZADARMOZADARMO
445 € bez DPH
534 €

Automatický dávkovač Microdos MP2-HT PH KIT 6 l/h - 1bar je digitálne peristaltické čerpadlo s integrovanou reguláciou pH a regulátorom teploty, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom

72075
microdos mp2 ht rx kit bazen centrum
ZADARMOZADARMO
445 € bez DPH
534 €

Automatický dávkovač Microdos MP2-HT RX KIT 6 l/h - 1bar je digitálne peristaltické čerpadlo s integrovanou reguláciou REDOX a regulátorom teploty, 3 režimy prevádzky, s LCD...

72076
microdos mp2 oxygen bazen centrum
ZADARMOZADARMO
393 € bez DPH
471,60 €

Automatický dávkovač Microdos MP2-Oxygen 1,5l/h - 1bar je kompaktné peristaltické čerpadlo peroxidu vodíka, automatické odvzdušnenie, ľahká inštalácia, pre bazény do 150 m3 

72002
Hore
Ďalšie produkty