Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h

Neohodnotené
Značka: Microdos
ZADARMOZADARMO
microdos pool gold ph bazen centrum
3 948 € 3 290 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h je profesionálne zariadenie na meranie pH a Cl a dávkovanie chemikálií, digitálny a impulzný výstup, nástenný panel PVC s elektrickým zapojením

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h

Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h je profesionálne zariadenie na meranie pH a Cl a dávkovanie chemikálií. Má nástenný panel PVC s elektrickým zapojením. Meria hladinu pH a chlóru a je možné ho použiť aj na zvyšovanie a znižovanie hodnoty pH. Má možnosť stanovenia proporcionálneho rozsahu a maximálnej frekvencie impulzov. Súčasťou je viacparametrový riadiaci prístroj VMS: umožňuje merať niekoľko hodnôt podľa vybraných sond: PH, kyslík, vodivosť, redox a chlór. Zisťovanie pH a CL2, zobrazenie nameraného chlóru v jednotkách ppm. Bazénová chémia tak bude dávkovaná ľahšie a spoľahlivejšie. 

Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h má digitálny výstup

Prístroj má digitálny a impulzný výstup, 2 ks výstupy relé a 2 výstupy 4-20 mA. Každý výstup môže byť voľne naprogramovaný na rôzne hodnoty. Výstup relé je možné spínať, resp. oneskoriť. Proporcionálne riadenie dávkovacích čerpadiel ME3 s regulátorom V-MS. Umývateľná 50 mikrónová filtračná vložka a držiak sondy prietoku je súčasťou zariadenia. Okrem toho má zariadenie aj snímač teploty PT100, dávkovaciu hlavicu PVDF-Sfere Pyrex-Viton® pre čerpadlo ME1, spínač prietoku  a snímač hladiny so vstupom. Úprava vody v bazéne s ním bude oveľa jednoduchšia, nebudete si musieť robiť starosti s dávkovaním jednotlivých prípravkov.

Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h

Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h

Automatický dávkovač bazénovej chémie zjednoduší starostlivosť o bazén

Pravidelná a nevyhnutná starostlivosť o domáce aj komerčné bazény zahŕňa aj dávkovanie chlórovej alebo bezchlórovej chémie, aby bola voda čistá a bezpečná. Presné dávkovanie chlóru prostredníctvom automatických dávkovačov znamená, že nepríde omylom k predávkovaniu, čo vedie aj k zvýšenému chlórovému zápachu. Dávkovače merajú pH vody a podľa toho dávkujú bazénovú chémiu tak, aby bola pridaná v optimálnom množstve. Vďaka tomu môžete stráviť viac času v bazéne a nemyslieť na to, či je voda bezpečná.

 Technické údaje:

  • Max. prietok: 10 l/h
  • Tlak: 2 bar / 29,4 PSI / 1,11 cm3/min
  • Zdvih: 1,3
  • Magnet: 080
  • Materiál dávkovača: PP
  • Výkon: 60 W
  • Frekvencia: 150 
  • Hmotnosť: 3,5 kg
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MICRODOS Dosing systems je mladá a dynamická spoločnosť, založená v roku 2006, ktorá vyrába a komercializuje širokú škálu kompletných dávkovacích systémov, dávkovacích čerpadiel vhodných pre rôzne odvetvia a spôsoby použitia – čistenie odpadových vôd a vody v bazénoch, chemický priemysel, potravinársky priemysel či oblasť medicíny. Produkty s vysokou kvalitou a výkonom sú 100% vyrobené v Taliansku.