Automatický dávkovač Microdos Pool Gold PH - 10l/h / CL - 10l/h

Neohodnotené
Značka: Microdos
ZADARMOZADARMO
microdos pool gold ph bazen centrum
3 948 € 3 290 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.3.2023

 profesionálne zariadenie na meranie pH a Cl a dávkovanie chemikálií, digitálny a impulzný výstup, nástenný panel PVC s elektrickým zapojením

Detailné informácie

Podrobný popis

POOL GOLD  je profesionálne zariadenie na meranie pH a Cl a dávkovanie chemikálií. 

Má nástenný panel PVC s elektrickým zapojením. Meria hladinu pH a chlóru a je možné ho použiť aj na zvyšovanie a znižovanie hodnoty pH. Má možnosť stanovenia proporcionálneho rozsahu a maximálnej frekvencie impulzov. Súčasťou je viacparametrový riadiaci prístroj VMS: umožňuje merať niekoľko hodnôt podľa vybraných sond: PH, kyslík, vodivosť, redox a chlór. Zisťovanie pH a CL2, zobrazenie nameraného chlóru v jednotkách ppm. 

Prístroj má digitálny a impulzný výstup, 2 ks výstupy relé a 2 výstupy 4-20 mA. Každý výstup môže byť voľne naprogramovaný na rôzne hodnoty. Výstup relé je možné spínať, resp. oneskoriť. Proporcionálne riadenie dávkovacích čerpadiel ME3 s regulátorom V-MS. Umývateľná 50 mikrónová filtračná vložka a držiak sondy prietoku je súčasťou zariadenia. Okrem toho má zariadenie aj snímač teploty PT100, dávkovaciu hlavicu PVDF-Sfere Pyrex-Viton® pre čerpadlo ME1, spínač prietoku  a snímač hladiny so vstupom.

Technické údaje:

Max. prietok: 10 l/h

Tlak: 2 bar / 29,4 PSI / 1,11 cm3/min

Zdvih: 1,3

Magnet: 080

Materiál dávkovača: PP

Výkon: 60 W

Frekvencia: 150 

Hmotnosť: 3,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MICRODOS Dosing systems je mladá a dynamická spoločnosť, založená v roku 2006, ktorá vyrába a komercializuje širokú škálu kompletných dávkovacích systémov, dávkovacích čerpadiel vhodných pre rôzne odvetvia a spôsoby použitia – čistenie odpadových vôd a vody v bazénoch, chemický priemysel, potravinársky priemysel či oblasť medicíny. Produkty s vysokou kvalitou a výkonom sú 100% vyrobené v Taliansku.