Automatický dávkovač Microdos MP2-Oxygen 1,5l/h - 1bar

ZADARMOZADARMO
microdos mp2 oxygen bazen centrum
469,20 € 391 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Automatický dávkovač Microdos MP2-Oxygen 1,5l/h - 1bar je kompaktné peristaltické čerpadlo peroxidu vodíka, automatické odvzdušnenie, ľahká inštalácia, pre bazény do 150 m3 

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický dávkovač Microdos MP2-Oxygen 1,5l/h - 1bar

Automatické dávkovače vám ušetria množstvo času a starostí pri starostlivosti o váš bazén. Automatický dávkovač Microdos MP2-Oxygen 1,5l/h - 1bar dokáže pravidelne merať potrebné hodnoty a dávkovať chémiu na úpravu vody tak, aby bola stále čistá. Na vás bude len užívať si relax vo vašom bazéne. Úprava vody v bazéne s ním bude oveľa jednoduchšia, nebudete si musieť robiť starosti s dávkovaním jednotlivých prípravkov. 

Automatický dávkovač Microdos MP2 - Oxygen 1,5l/h - 1bar s ľahkým programovaním 

Microdos MP2-Oxygen je kompaktné peristaltické čerpadlo peroxidu vodíka s automatickým dávkovaním a ľahkým programovaním (proporcionálne dávkovanie podľa objemu vody v bazéne a filtračnej doby -h / deň-). Čerpadlo s malými rozmermi, ľahkou inštaláciou a minimálnymi nárokmi na údržbu je vhodné pre bazény do 150 m3. Peristaltické čerpadlo peroxidu vodíka je namontované na panel, s meraním pH a dávkovacím čerpadlom. Disponuje automatickým odvzdušnením. Bazénová chémia tak bude dávkovaná ľahšie a spoľahlivejšie.

Automatický dávkovač Microdos MP2-Oxygen 1,5l/h - 1bar

Automatický dávkovač Microdos MP2-Oxygen 1,5l/h - 1bar

Výhody automatických dávkovačov bazénovej chémie

Automatické dávkovače bazénovej chémie vám výrazne uľahčí starostlivosť o domáce aj komerčné bazény. Dávkovanie chémie, chlórovej aj bezchlórovej, a kontrola pH patria k pravidelným a nevyhnutným činnostiam pri starostlivosti o vodu v bazéne. Vďaka automatickým dávkovačom môžete stráviť viac času v bazéne a nemyslieť na to, či je voda bezpečná a či má optimálne pH. Navyše presné dávkovanie chlóru eliminuje riziko jeho predávkovania, a tým aj nepríjemnému chórovému zápachu. Udržiavanie čistej vody je nielen jednoduchšie, ale aj efektívnejšie.

Technické údaje:

  • Prietok: 1,5 l/h 
  • Tlak: 1 bar
  • Napätie: 230 V
  • Výkon: 35 W
  • RPM: 15 
  • Vhodné pre bazény: do 150 m3
  • Krytie: IP55
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MICRODOS Dosing systems je mladá a dynamická spoločnosť, založená v roku 2006, ktorá vyrába a komercializuje širokú škálu kompletných dávkovacích systémov, dávkovacích čerpadiel vhodných pre rôzne odvetvia a spôsoby použitia – čistenie odpadových vôd a vody v bazénoch, chemický priemysel, potravinársky priemysel či oblasť medicíny. Produkty s vysokou kvalitou a výkonom sú 100% vyrobené v Taliansku.