Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h

ZADARMOZADARMO 2 605,20 € –3 %
microdos me dual pvdf panel ph cl bazen centrum
2 605,20 € –3 % 2 514 € 2 095 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h pre meranie PH a voľného chlóru a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom. Tento mimoriadne spoľahlivý a stabilný produktový rad kombinuje vynikajúce vlastnosti s ľahkosťou použitia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h

Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h pre meranie PH a voľného chlóru Cl a automatické dávkovanie chemikálií. Tento mimoriadne spoľahlivý a stabilný produktový rad kombinuje vynikajúce vlastnosti s ľahkosťou použitia. Typ ME je s membránovými dávkovacími čerpadlami z PVDF. Dávkovací systém DUAL s integrovaným ovládaním. Microdos Dual Panel má 50 mikrónovú umývateľnú filtračnú vložku s držiakom sondy, vzorku 4x6 alebo 8x12 s pripojením na vodu. Bazénová chémia preto bude dávkovaná ľahšie a spoľahlivejšie. 

Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h má 3 prevádzkové režimy

Zariadenie zobrazuje reálne údaje kvality vody s presnosťou na 2 desatinné miesta a teplotu. K dispozícii je aj zobrazenie percentuálnej hodnoty dávkovania. Má 3 možné režimy prevádzky - konštantný, zapnutý/vypnutý a proporcionálny. Disponuje oneskoreným spustením, alarmom predávkovania, voľným kontaktom pre alarm, režimom stabilizácie pH a pohotovostným režimom. Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h má tiež alarm hodnôt mimo rozsahu. Súčasťou je snímač prietoku, snímač hladiny chemikálie a teplotný snímač. Microdos MP Dual Panel s LCD displejom sa dodáva v stave kompletne pripravenom na inštaláciu. Úprava vody v bazéne s ním bude oveľa jednoduchšia a zaberie vám menej času. Vďaka automatickému dávkovači si nebudete musieť robiť starosti s dávkovaním bazénovej chémie. 

 

Automatický dávkovač Microdos ME Dual PVDF Panel PH - 5,0l/h / CL - 10,0l/h

Technické údaje:

 • Prietok Cl: 10 l/h
 • Prietok pH: 5 l/h
 • Tlak Cl: 2 bar
 • Tlak pH: 10 bar
 • Zdvih Cl: 1,3
 • Zdvih pH: 1,1 
 • Solenoid: Ø80
 • Frekvencia: 150 
 • Typ dávkovacieho čerpadla: membránové
 • Materiál: PVDF
 • Rozmery panela: 550x500 mm 
 • Hmotnosť: 8 kg
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MICRODOS Dosing systems je mladá a dynamická spoločnosť, založená v roku 2006, ktorá vyrába a komercializuje širokú škálu kompletných dávkovacích systémov, dávkovacích čerpadiel vhodných pre rôzne odvetvia a spôsoby použitia – čistenie odpadových vôd a vody v bazénoch, chemický priemysel, potravinársky priemysel či oblasť medicíny. Produkty s vysokou kvalitou a výkonom sú 100% vyrobené v Taliansku.