Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h

ZADARMOZADARMO
microdos mp dual panel ph bazen centrum
1 405,20 € 1 171 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h pre meranie pH a Redox a automatické dávkovanie chemikálie, 3 režimy prevádzky, s LCD displejom

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h s dvojitým systémom so zásuvkou na elektrolýzu. Slúži na meranie PH a Redox a automatické dávkovanie bazénovej chémie. Zariadenie patrí do mimoriadne spoľahlivého a stabilného produktového radu, pričom môžete očakávať vynikajúce vlastnosti s ľahkosť používania. Automatický dávkovač MP pracuje s peristaltickými dávkovacími čerpadlami. Dávkovací systém DUAL s integrovaným ovládaním. Bazénová chémia bude dávkovaná ľahšie a spoľahlivejšie, zariadenie vám tiež ušetrí čas na úpravu vody.

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h s režimom stabilizácie pH

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h je vybavený 50 mikrónovou umývateľnou filtračnou vložkou s držiakom sondy, vzorkou 4 x 6 alebo 8 x 12 s pripojením na vodu. Na displeji informuje o reálnych údajoch kvality vody, pričom používa presnosť na 2 desatinné miesta a teplotu. Využívať sa dá tiež zobrazenie percentuálnej hodnoty dávkovania. Automatické dávkovače bazénovej chémie Microdos majú 3 režimy prevádzky- konštantný, zapnutý/vypnutý a proporcionálny. Úprava vody v bazéne bude vďaka dávkovaču oveľa jednoduchšia, nebudete musieť tráviť čas s meraním správnych dávok jednotlivých prípravkov.

Automatický dávkovač využíva viacero funkcií. Zvoliť si môžete oneskorené spustenie, alarm predávkovania, voľný kontakt pre alarm, režim stabilizácie pH a pohotovostný režim. Má tiež alarm, ktorý vás upozorní pri nameraní hodnôt mimo rozsahu. Súčasťou zariadenia sú snímače prietoku a hladiny chemikálie aj teplotný snímač. Microdos MP Dual Panel s LCD displejom sa dodáva pripravený na montáž.

Automatický dávkovač Microdos MP Dual Panel PH - 1,5l/h / RX - 3,0l/h

Technické údaje:

  • Prietok Rx: 3 l/h
  • Prietok pH: 1,5 l/h
  • Tlak: 1 bar
  • Spotreba energie: 8 W
  • RPM Rx: 10
  • RPM pH: 20
  • Typ dávkovacieho čerpadla: peristaltické
  • Rozmery panela: 550x500 mm 
  • Hmotnosť: 1,8 kg
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MICRODOS Dosing systems je mladá a dynamická spoločnosť, založená v roku 2006, ktorá vyrába a komercializuje širokú škálu kompletných dávkovacích systémov, dávkovacích čerpadiel vhodných pre rôzne odvetvia a spôsoby použitia – čistenie odpadových vôd a vody v bazénoch, chemický priemysel, potravinársky priemysel či oblasť medicíny. Produkty s vysokou kvalitou a výkonom sú 100% vyrobené v Taliansku.