Automatický dávkovač Microdos Pool Oxygen PH - 4l/h / Ox - 4l/h

ZADARMOZADARMO
microdos mp2 oxygen bazen centrum 1
1 284 € 1 070 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Automatický dávkovač Microdos Pool Oxygen PH - 4l/h / Ox - 4l/h je kompaktné peristaltické čerpadlo peroxidu vodiká s meraním pH, automatické dávkovanie, ľahká inštalácia, automatické odvzdušnenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický dávkovač Microdos Pool Oxygen PH - 4l/h / Ox - 4l/h

Automatický dávkovač Microdos Pool Oxygen PH - 4l/h / Ox - 4l/h vám ušetrí množstvo času a starostí pri starostlivosti o bazén. Úprava vody v bazéne s ním bude oveľa jednoduchšia, nebudete si musieť robiť starosti s dávkovaním jednotlivých prípravkov. Bazénové automatické dávkovače dokážu zmerať pH vody, presne namerajú aj množstvo prípravku na jeho úpravu.

Automatický dávkovač Microdos Pool Oxygen PH - 4l/h / Ox - 4l/h s meraním pH

Microdos MP2-Oxygen je kompaktné peristaltické čerpadlo peroxidu vodíka s meraním pH. Disponuje automatickým dávkovaním a ľahkým programovaním (proporcionálne dávkovanie podľa objemu vody v bazéne a filtračnej doby -h / deň-). Čerpadlo s malými rozmermi, ľahkou inštaláciou a minimálnymi nárokmi na údržbu je vhodné pre bazény do 150 m3. Peristaltické čerpadlo peroxidu vodíka je namontované na panel, s meraním pH a dávkovacím čerpadlom. Disponuje automatickým odvzdušnením. Bazénová chémia tak bude dávkovaná ľahšie a spoľahlivejšie.

Automatický dávkovač Microdos Pool Oxygen PH - 4l/h / Ox - 4l/h

Automatický dávkovač bazénovej chémie pre ľahšiu starostlivosť o bazén

Starostlivosť o domáce aj komerčné bazény značne uľahčujú práve automatické dávkovače, ktoré sú ideálne na dávkovanie chlórovej aj bezchlórovej chémie. Presné dávkovanie chlóru prostredníctvom automatických dávkovačov znamená, že nepríde k predávkovaniu a zvýšenému zápachu chlóru. Chémia teda bude dávkovaná efektívne. Vďaka automatickým dávkovačom môžete stráviť viac času v bazéne a nemyslieť na to, či je voda bezpečná a či má optimálne pH. Dávkovače totiž dokážu merať aj aktuálne hodnoty pH vody.

Technické údaje:

  • Prietok: 4 l/h 
  • Tlak: 1 bar
  • Napätie: 230 V
  • Vhodné pre bazény: do 150 m3
  • Krytie: IP55

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dávkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MICRODOS Dosing systems je mladá a dynamická spoločnosť, založená v roku 2006, ktorá vyrába a komercializuje širokú škálu kompletných dávkovacích systémov, dávkovacích čerpadiel vhodných pre rôzne odvetvia a spôsoby použitia – čistenie odpadových vôd a vody v bazénoch, chemický priemysel, potravinársky priemysel či oblasť medicíny. Produkty s vysokou kvalitou a výkonom sú 100% vyrobené v Taliansku.