Filtračné sklo Stage-1 (0,6-1,2mm) - 20kg /vrece

32,28 € 26,90 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Filtračné sklo Stage-1 (0,6-1,2mm) - 20kg /vrece. Dlhá životnosť, lepšia kvalita vody, bez plytvania energiou, vodou a chémiou, balenie obsahuje 20 kg filtračného skla s hrubosťou 0,6-1,2. mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) – 20 kg/vrece

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) – 20 kg/vrece je náplň do pieskovej filtrácie na účinné zachytávanie nečistôt. Dlhá životnosť, lepšia kvalita vody, bez plytvania energiou, vodou a chémiou. Balenie obsahuje 20 kg filtračného skla s hrubosťou 0,6 - 1,2 mm. 

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) – 20 kg/vrece

Starostlivosť o čistotu vody v bazéne vám uľahčí filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) – 20 kg/vrece. Filtračné sklo je určené na použitie v bazénovej filtrácii. Vďaka svojej štruktúre dokáže zachytiť viac nečistôt ako filtračný piesok, čím zaručí optimálne výsledky filtrácie a čistejšiu vodu v bazéne. Prispieva tiež k udržiavaniu správneho pH vody. Má výrazne dlhšiu životnosť, jeho používanie minimalizuje spotrebu vody, energií a chémie, zároveň sú minimalizované tlakové straty.

Filtračné sklo Stage-1 Nature Works® sa aplikuje v jednej vrstve do všetkých typov filtračných nádob. Maximálna efektivita filtrácie je zaručená dokonca aj pri rýchlosti prietoku 50 m/s. 

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm)

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) Nature Works®

Ak sa rozhodnete pre filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) Nature Works®, môžete očakávať viditeľne lepšie výsledky v čistení vody. Vyrobené je na báze čistého skla a môžete ho používať namiesto kremičitého piesku. Keďže je pri rovnakej hmotnosti objemnejšie než piesok, je potrebné počítať s tým, že sklenej náplne postačí dať do filtrácie o 15 % menej. Hrubosť tohto filtračného skla je 0,6 - 1,2 mm, čo je univerzálna hrubosť do všetkých druhov pieskovej filtrácie. 

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) Nature Works®

Bezpečné, hygienické a efektívne

Filtračné sklo Nature Works® minimalizuje výskyt častíc, ktoré sú príčinou zakalenia vody v bazéne. Pri jeho používaní dosiahnete maximálny výkon filtrácie, vysokú hygienickú úroveň s minimalizáciou vzniku biofilmu a chloramínov a takmer nulovú prítomnosť baktérií. Obávať sa nemusíte ani poranenia pri manipulácii. V procese výroby prechádza každé zrnko skla pokročilým mikrobrúsením. To zabezpečuje dôkladné obrúsenie ostrých hrán.

Filtračné sklo Stage-1 (0,6 - 1,2 mm) s technológiou Anti-Compaction Technology®

Patentovaná technológia Anti-Compaction Technology® šetrí vodou a predlžuje životnosť filtračného skla. Udržiava tiež otvorené mikrokanáliky vo filtračnej hmote, čo vedie k minimalizovaniu straty tlaku a úspore energií. Zatiaľ čo bežné filtračné sklo je nutné raz za niekoľko rokov vymeniť, filtračné sklo Stage-1 má predĺženú životnosť na neurčito.

Výhody používania

  • dlhá životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu
  • viditeľne čistejšia voda v bazéne
  • šetrí energiou a vodou
  • znižuje spotrebu bazénovej chémie
  • ekologický produkt
  • optimalizuje prúdenie vody cez filtráciu bez straty tlaku
  • bez tvorby biofilmu
  • nie je potrebné používať vločkovač.

Balenie obsahuje 20 kg filtračného skla s hrubosťou 0,6 - 1,2. 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné sklo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nature Works sa zaoberá filtráciou vody v bazénoch a v priemysle. Ponúka filtračné médium vyrobené z panenského granulovaného skla určené na náhradu kremičitého piesku v akomkoľvek štandardnom filtri dostupnom na trhu a určené na filtráciu vody v bazéne aj na priemyselné použitie. Je to jediné filtračné médium na úpravu vody, ktoré poskytuje maximálny výkon, kapacitu opätovného použitia, úsporu energie, vody a chemických výrobkov.