Filtračné sklo Stage-1 (0,6-1,2mm) - 20kg /vrece

Neohodnotené
Značka: Nature Works
28,68 € 23,90 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

dlhá životnosť, lepšia kvalita vody, bez plytvania energiou, vodou a chémiou, balenie obsahuje 20 kg filtračného skla s hrubosťou 0,6-1,2. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračné sklo do bazénovej filtrácie má výrazne dlhšiu životnosť ako filtračný piesok. Filtračné sklo dokáže vďaka svojej štruktúre zachytiť viac nečistôt než piesok a zaručí tak optimálne výsledky filtrácie. Vďaka použitiu filtračného skla je minimálna spotreba vody, energií a chémie. Zároveň sú minimalizované aj tlakové straty. Aplikuje sa v jednej vrstve vo všetkých typoch filtračných nádob. Je zaručená maximálna efektivita filtrácie ešte aj pri rýchlosti prietoku 50 m/s. 

Sklo je pri rovnakej hmotnosti objemnejšie než piesok a teda je potrebné počítať s tým, že sklenej náplne stačí dať do filtrácie o 15% menej než piesku. Hrubosť tohto filtračného skla je 0,4-1,0 mm, čo je univerzálna hrubosť pre všetky druhy pieskovej filtrácie. 

Výhody použitia filtračného skla: 

  • dlhá životnosť
  • lepšia kvalita vody
  • bez plytvania energiou, vodou a chémiou
  • šetrné k prírode
  • optimalizované prúdenie vody
  • bez tvorby biofilmu, bez nutnosti používať vločkovač

Balenie obsahuje 20 kg filtračného skla s hrubosťou 0,6-1,2. 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné sklo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 101 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nature Works sa zaoberá filtráciou vody v bazénoch a v priemysle. Ponúka filtračné médium vyrobené z panenského granulovaného skla určené na náhradu kremičitého piesku v akomkoľvek štandardnom filtri dostupnom na trhu a určené na filtráciu vody v bazéne aj na priemyselné použitie. Je to jediné filtračné médium na úpravu vody, ktoré poskytuje maximálny výkon, kapacitu opätovného použitia, úsporu energie, vody a chemických výrobkov.