Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB-35W

ZADARMOZADARMO
svetlomet slim led 2018 50w bazen centrum
206,40 € 172 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB-35W je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou. Určené pre bazén: s fóliou, výkon: 35 W, typ svetla: LED, farba svetla: RGB - farebná s nastaviteľnými farbami

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB-35W

Svetlá do bazéna sú ideálnym doplnkom na večerné kúpanie, umiestnením v blízkosti schodíkov alebo rebríka sa aj zvýši bezpečnosť pri vchádzaní a vychádzaní z bazéna. Svetlá sa dajú zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, prípadne ich inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet. Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB-35W je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou. Farba svetla je RGB - farebná s nastaviteľnými farbami, takže svetlomet dokáže navodiť relaxačnú atmosféru, ale hodí sa aj na párty pri bazéne.

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB-35W s úspornou LED žiarovkou

Moderné LED svetlá pre bazény sú náhrada starších halogénových svetiel. LED svetlá sa vyznačujú najmä nízkou spotrebou, napríklad halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W, a veľmi dlhou životnosťou. Dlhá životnosť je jedna z hlavných výhod, pretože znamená menej častú výmenu. Okrem toho je výhodou aj šetrnosť k životnému prostrediu a úspora elektrickej energie. LED žiarovky sa dajú do veľkej miery recyklovať, neobsahujú ortuť či iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj a minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

Kam umiestniť svetlomet "SLIM 2018", pre fólie RGB-35W do bazéna

Svetlomet do bazéna môže byť inštalovaný do steny aj na dno. Treba však myslieť aj na to, že by vás pri relaxovaní alebo plávaní nemal oslepovať ani nesvietiť do očí. Z tohto dôvodu sa viac odporúča inštalácia osvetlenia do bočných stien, presnejšie 50 – 70 cm pod hladinou vody. Bazén sa tým dostatočne presvetlí a zároveň vás svetlo nebude oslňovať. Svetlomet nezabudnite inštalovať tak, aby ste osvetlili aj schody alebo rebríky do bazéna.

Svetlomet

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: s fóliou
  • Výkon: 35 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: RGB - farebná s nastaviteľnými farbami

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m 
  • tesnenie a príruba k bazénu s fóliou
 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: