Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-50W

ZADARMOZADARMO
svetlomet slim led 2018 50w bazen centrum
187,20 € 156 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-50W pre bazén sú vhodným doplnkom na večerné kúpanie. Určené pre bazén: s fóliou, výkon: 50 W, typ svetla: LED, farba svetla: biela studená

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-50W

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-50W pre bazén sú vhodným doplnkom na večerné kúpanie. Svetlá je možné zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, prípadne ich inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet. Slim LED 2018 je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou.

Kam umiestniť svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-50W pre fólie

Osvetlenie bazéna je funkčný aj estetický doplnok. Oceníte ho najmä pri večernom kúpaní alebo plávaní. Aby vám osvetlenie slúžilo čo najlepšie, musí byť umiestnené v správnej polohe. V opačnom prípade vás bude reflektor oslňovať, čo rozhodne nie je príjemné. Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-50W je možné osadiť do steny, za optimálnu hĺbku sa považuje 50 - 70 cm pod hladinou vody. Zabudnúť by ste nemali ani na to, že kvôli bezpečnosti by mali byť osvetlené aj schody alebo rebríky do bazéna.    

LED žiarovky sú šetrné aj k životnému prostrediu

LED žiarovky sú známe svojou energetickou úspornosťou, ale medzi ich veľké výhody patrí aj dlhá životnosť. Okrem toho neobsahujú ortuť, ťažké kovy a jedovaté látky. LED žiarovky sú z veľkej časti recyklovateľné, takže sú šetrnejšie k životnému prostrediu ako klasické žiarovky, ktoré sa používali v minulosti. LED svetlá do bazéna sú moderné varianty starších halogénových svetiel, halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W. Svietivosť LED žiaroviek je vysoká a to aj napriek nízkej spotrebe energie a minimálnej produkcii tepla.

Svetlomet

Technické údaje Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-50W:

  • Určené pre bazén: s fóliou
  • Výkon: 50 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: biela studená

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m 
  • tesnenie a príruba k bazénu s fóliou
 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: