Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W

ZADARMOZADARMO
svetlomet slim led 2018 35w bazen centrum
162 € 135 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou. Určené pre bazén: s fóliou, výkon: 35 W, typ svetla: LED, farba svetla: biela studená

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W pre bazény je vhodným doplnkom na večerné kúpanie a plávanie. Svetlá je možné zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, prípadne ich inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet.

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W s exkluzívnou LED žiarovkou

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou. LED svetlá do bazéna sú moderné varianty starších halogénových svetiel. LED svetlá sa vyznačujú najmä nízkou spotrebou (halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W) a veľmi dlhou životnosťou.

Svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W s LED žiarovkami šetria energiu aj životné prostredie

LED žiarovky nahradili tie klasické práve kvôli úspornosti, nielen k financiám, ale aj k životnému prostrediu. Dlhá životnosť znamená aj menej častú výmenu, okrem toho sú LED žiarovky do veľkej miery recyklovateľné. Neobsahujú ortuť, iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

Kam umiestniť svetlomet "SLIM 2018", pre fólie White-35W

Podvodové osvetlenie bazéna je vnímané ako estetický doplnok, ktorý vynikne pri nočnom plávaní alebo relaxe v bazéne. Svetlá inštalované pod vodou predsa len vnesú do priestoru jedinečnú atmosféru. Aby vám osvetlenie slúžilo čo najlepšie, musí byť správne umiestnené, aby vás reflektor pri plávaní aj relaxovaní neoslňoval. Reflektor je možné osadiť do bočných stien bazéna, ideálne v hĺbke 50 -70 cm pod hladinou. Zabudnúť by ste nemali ani na to, že kvôli bezpečnosti by mali byť osvetlené aj schody alebo rebríky do bazéna.

Svetlomet

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: s fóliou
  • Výkon: 35 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: biela studená

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m 
  • tesnenie a príruba k bazénu s fóliou
 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: