Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W

ZADARMOZADARMO
svetlomet slim led 2018 50w bazen centrum
163,20 € 136 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W je vhodným doplnkom na večerné kúpanie, plávanie alebo večierky pri bazéne. Určené pre bazén: betónový, výkon: 50 W, typ svetla: LED, farba svetla: biela studená

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W

Svetlá do bazéna sú vhodným doplnkom na večerné kúpanie, plávanie alebo večierky pri bazéne. Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W je možné zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, alebo ho inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet.

Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W s modernou LED žiarovkou

Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W je podvodové osvetlenie pre bazény, ktoré vyčnieva mimo úrovne steny bazéna. Montované je s exkluzívnou LED žiarovkou. LED svetlá do bazéna sú moderné varianty starších halogénových svetiel. LED svetlá sa vyznačujú najmä nízkou spotrebou (halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W) a veľmi dlhou životnosťou. Dlhá životnosť znamená aj menej častú výmenu, okrem toho sú LED žiarovky do veľkej miery recyklovateľné. Neobsahujú ortuť, iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W so studeným bielym svetlom

Svetlomet "SLIM 2018", betónová White-50W má žiarovku so studeným bielym svetlom. Studené farby svetla sú vynikajúce na osvetlenie väčších priestorov, teda napríklad aj bazénov. Studené svetlo zvyšuje pozornosť a koncentráciu, takže je obzvlášť vhodné do plaveckých bazénov. Presvetlený bazén však zaujme aj na záhradnej párty alebo šantení vo vode s rodinou. Osvetlené by mali byť aj schody alebo rebríky do bazéna, aby sa zvýšila bezpečnosť pri vchádzaní a vychádzaní z bazéna. Reflektor je možné osadiť do bočných stien bazéna, ideálne v hĺbke 50 -70 cm pod hladinou, aby vás svetlo neoslepovalo pri plávaní alebo oddychovaní v bazéne.  

Svetlomet

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: betónový
  • Výkon: 50 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: biela studená

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: