Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB-35W

ZADARMOZADARMO
svetlomet slim led 2018 50w bazen centrum
184,80 € 154 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB-35W do bazéna je vhodným doplnkom na večerné kúpanie. Určené pre bazén: betónový, výkon: 35 W, typ svetla: LED, farba svetla: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB-35W

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB-35W do bazéna je vhodným doplnkom na večerné kúpanie. Svetlá je možné zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, prípadne ich inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet. Slim LED 2018 je podvodové osvetlenie mimo úrovne steny bazéna, montované s exkluzívnou LED žiarovkou. LED svetlá do bazéna sú moderné varianty starších halogénových svetiel. LED svetlá sa vyznačujú najmä nízkou spotrebou (halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W) a veľmi dlhou životnosťou.

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB-35W pre vyššiu bezpečnosť a príjemnú atmosféru

Osvetlenie bazéna je funkčný aj estetický doplnok. Oceníte ho najmä pri večernom večernom kúpaní alebo plávaní. Aby vám osvetlenie slúžilo čo najlepšie, musí byť umiestnené v správnej polohe. V opačnom prípade by vás bude reflektor oslňovať, čo rozhodne nie je príjemné. Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB-35W je možné osadiť do steny, za optimálnu hĺbku sa považuje 50 - 70 cm pod hladinou vody. Zabudnúť by ste nemali ani na to, že kvôli bezpečnosti by mali byť osvetlené aj schody alebo rebríky do bazéna.    

Svetlomet "SLIM 2018", betónová RGB-35W šetrný aj k životnému prostrediu

LED žiarovky sú známe svojou energetickou úspornosťou, ale medzi ich veľké výhody patrí aj dlhá životnosť. Okrem toho neobsahujú ortuť, ťažké kovy a jedovaté látky. LED žiarovky sú z veľkej časti recyklovateľné, takže sú šetrnejšie k životnému prostrediu ako klasické žiarovky, ktoré sa používali v minulosti. LED svetlá pre bazény sú moderné varianty starších halogénových svetiel, halogénová žiarovka má niekoľkonásobne vyšší výkon a spotrebu ako LED žiarovka. Svietivosť LED žiaroviek je vysoká a to aj napriek nízkej spotrebe energie a minimálnej produkcii tepla.

Svetlomet

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: betónový
  • Výkon: 35 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: