Solinátor Aussie XTreme 75gr/h 250m3

ZADARMOZADARMO
solinator aussie xtreme bazen centrum
3 525,60 € 2 938 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Solinátor Aussie XTreme 75gr/h 250m3 elektrolýza slanej vody, pre bazény do 250 m3, produkcia chlóru 75gr/h

Detailné informácie

Podrobný popis

 Solinátor Aussie XTreme 75gr/h 250m3

Elektrolýza slanej vody vyrába zo soli obsiahnutej vo vode chlór a je vyhľadávanou metódou na dezinfekciu bazénov. Túto metódu využíva aj solinátor Aussie XTreme 75gr/h 250m3. a nielen preto, že znižuje výdavky na nákup bazénovej chémie. Vzniknutý chlór účinne hubí baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy vo vode, pričom sa nevytvára zápach, nedráždi sliznice ani pokožku. Tento ekologický spôsob je zdravotne nezávadný a bude vyhovovať aj alergikom a malým deťom. 

Ako pracuje solinátor Aussie XTreme 75gr/h 250m3

Automatické solinátory rozkladajú pomocou elektród molekuly soli, ktorá sa nachádza v bazénovej vode. Aby bola k dispozícii jej dostatočná koncentrácia, na začiatku sezóny ju pridajte do bazéna v pomere 5 kg na 1 m3. V priebehu sezóny už bude potrebné dopĺňať menšie množstvo podľa aktuálnej salinity vody. Plynný chlór získaný elektrolýzou dezinfikuje bazén. 

Solinátor Aussie XTreme 75gr/h 250m3 upozorní na nedostatočné aj nadmerné množstvo soli vo vode kontrolkou. Budete sa preto môcť spoľahnúť, že v bazéne je vždy zabezpečená jej dostatočná koncentrácia. Výkon sa dá ovládať manuálne v rozpätí 10 - 100 %. Ak potrebujete nárazovo zvýšiť výkon pri väčšom znečistení vody po búrke, pri veľkom počte kúpajúcich sa alebo vysokých teplotách alebo, k dispozícii je  funkcia Boost. Táto funkcia zabezpečí, že sa počas nasledovných 24 hodín zvýši výkon na 100 %, následne sa automaticky zníži na pôvodnú hodnotu. V ponuke solinátora je tiež funkcia Low na zníženie výkonu v období, kedy bazén nebudete využívať.

69527 

Pracuje samostatne aj pri zmene prostredia 

Solinátor Aussie XTreme 75gr/h 250m3 dynamicky sleduje nastavenia, čím vám ušetrí množstvo času. Samostatne dokáže udržiavať požadovanú hodnotu chlóru, dokonca aj pri zmene parametrov prostredia. Obsluha je jednoduchá. Navigácia na podsvietenom LCD displeji vám pomôže sa v nej ľahko sa zorientovať. Výrobca myslel aj na jednoduché používanie a údržbu - dodávaný je so samočistiacou komôrkou. K vysokej kvalite zariadenia prispievajú najmodernejšie materiály. 69527-1

Solinátor XTreme zjednodušuje pomocou elektrolýzy úpravu vody v bazénoch so slanou vodou. Pri jeho používaní oceníte eliminovanie používania bazénovej chémie, čím znižuje náklady na jeho prevádzku. Inteligentný systém zariadenia je riadený mikropočítačom, intuitívne ovládanie uľahčujú prehľadná ponuka a podsvietené navigačné tlačidlá.

Produkcia chlóru sa dá nastaviť v krokoch už po 1 %. Využívať môžete tiež dynamické sledovanie nastavenia produkcie, aby ste dosiahli jeho požadovanú hodnotu. V prípade silného znečistenia sa dá využívať režim Super Chlorinate na superchlórovanie bazéna. Pri nameraní vysokej alebo nízkej hladiny soli, upozorní zvukom na potrebu úpravy. Dokáže tiež automaticky prispôsobiť produkciu chlóru obsahu soli vo vode. Ak nameria vysokú koncentráciu, zníži výkon. Veľké povrchy buniek predlžujú životnosť buniek a vysoko kvalitný materiál bunkovej anódy zabezpečuje vynikajúcu účinnosť. Súčasťou zariadenia je ochrana čerpadla a režim SPA. Záruka je 4 roky/10 000 hodín.  

Technické informácie:

  • Pre bazény: do 250 m3
  • Produkcia chlóru: 75 gr/h
  • Napätie: 230 V
  • Výkon: 360 W
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické solinátory
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 11.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

XTreme ponúka chlorinátor slanej vody pre bazény s minerálnou, horčíkovou a sodnou soľou. XTreme berie do úvahy teplotu a slanosť vody v bazéne a pomáha udržiavať správnu hladinu chlóru vo vode. Je to inteligentný a pohotový systém, plne vybavený digitálnym displejom. Je bezpečný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Súčasťou štandardného vybavenia je samočistiaci článok, ktorý obsahuje aj režim superchlórovania, kúpeľný režim, funkciu spätného preplachu, meranie soli a ochranu čerpadla.