Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3

ZADARMOZADARMO
solinator aussie xtreme bazen centrum
1 264,80 € 1 054 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

 Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3, elektrolýza slanej vody, pre bazény do 50 m3, produkcia chlóru 15 g/h

Detailné informácie

Podrobný popis

Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3

Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3 využíva elektrolýzu slanej vody, ktorá je účinnou metódou dezinfekcie bazénov. Touto metódou sa zo soli obsiahnutej vo vode vyrába chlór, čo minimalizuje používanie bazénovej chémie. Tento spôsob eliminácie nežiadúcich mikroorganizmov vo vode navyše nespôsobuje jej znečistenie a je zdravotne nezávadný. 

Ako používať solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3

Automatické solinátory rozkladajú soľ rozpustenú v bazéne a pomocou elektród z nej uvoľňujú chlór. Ten potom slúži na dezinfekciu bazéna. Aby ste dosiahli požadovaný výsledok, pridajte na začiatku kúpacej sezóny do vody soľ v pomere 5 kg na 1 m3 vody. V priebehu sezóny bude potrebné dopĺňať menšie množstvo. Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3 vás na nutnosť pridania soli aj jej nadmerné množstvo v bazéne upozorní kontrolkou. Ovládanie výkonu je manuálne, nastaviť sa dá v rozmedzí od 10 do 100 %. V prípade, že by ste chceli krátkodobo zvýšiť jeho výkon (napríklad po búrke, pri vysokých teplotách alebo veľkom počte kúpajúcich sa), k dispozícii je vám funkcia Boost. Tá na 24 hodín zvýši výkon na 100 %, po uplynutí tohto času výkon automaticky vráti na pôvodnú hodnotu. Využívať sa dá tiež funkcia Low. Ňou môžete znížiť výkon na 10 %, napríklad, keď bazén zakryjete a nebudete ho nejaký čas využívať.

Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3

 
Moderné materiály a bezproblémové použitie

Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3 sleduje používané nastavenia na zachovanie nastavenej hodnoty chlóru, aj keď dôjde k zmenám parametrov prostredia. Používanie aj orientáciu v ponuke uľahčuje podsvietený LCD displej. Bunka XTreme je robustná a vyrobená z moderných, odolných materiálov. Dodáva sa vrátane samočistiacej komôrky na bezproblémové použitie. 


Solinátor Aussie XTreme 15gr/h 50m3 - 1

Solinátor XTreme má inteligentný systém riadený mikropočítačom, intuitívne ovládanie, navigačné tlačidlá sú podsvietené. Využívať sa dá presné nastavenie produkcie chlóru v krokoch po 1 %. Umožňuje tiež dynamické sledovanie nastavenia produkcie chlóru, aby ste dosiahli jeho presnú požadovanú hodnotu. Disponuje režimom Super Chlorinate, ktorá slúži na superchlórovanie bazéna. V prípade vysokej alebo nízkej hladiny soli využíva zvukové upozornenie. Pri vysokom obsahu soli automaticky zníži výkon. Veľké povrchy buniek predlžujú životnosť buniek a vysoko kvalitný materiál bunkovej anódy zabezpečuje vynikajúcu účinnosť. Súčasťou je ochrana čerpadla a režim SPA. Na zariadenie sa vzťahuje záruka 4 roky/10 000 hodín. Vďaka nemu sa zjednodušuje úprava vody v bazénoch so slanou vodou.

Technické informácie:

  • Pre bazény: do 50 m3
  • Produkcia chlóru: 15 gr/h
  • Napätie: 230 V
  • Výkon: 86 W
  • Hmotnosť: 8,6 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické solinátory
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 10.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

XTreme ponúka chlorinátor slanej vody pre bazény s minerálnou, horčíkovou a sodnou soľou. XTreme berie do úvahy teplotu a slanosť vody v bazéne a pomáha udržiavať správnu hladinu chlóru vo vode. Je to inteligentný a pohotový systém, plne vybavený digitálnym displejom. Je bezpečný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Súčasťou štandardného vybavenia je samočistiaci článok, ktorý obsahuje aj režim superchlórovania, kúpeľný režim, funkciu spätného preplachu, meranie soli a ochranu čerpadla.