Solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3

ZADARMOZADARMO
solinator aussie xtreme bazen centrum
2 478 € 2 065 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3 elektrolýza slanej vody, pre bazény do 200 m3, produkcia chlóru 50gr/h

Detailné informácie

Podrobný popis

Solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3

Solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3 využíva elektrolýzu slanej vody, pomocou ktorej sa zo soli obsiahnutej vo vode vyrába chlór. Je preto vyhľadávanou metódou na dezinfekciu bazénov a nielen preto, že znižuje výdavky na nákup bazénovej chémie. Vzniknutý chlór účinne hubí baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy vo vode, pričom sa nevytvára zápach, nedráždi sliznice ani pokožku. Tento ekologický spôsob je zdravotne nezávadný a bude vyhovovať aj alergikom a malým deťom. 

Ako funguje solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3

Automatické solinátory rozkladajú molekuly soli vo vode, na čo je potrebné zabezpečiť jej dostatočnú koncentráciu. Na začiatku sezóny bude potrebné pridať do vody soľ v pomere 5 kg na 1 m3. V priebehu sezóny už len dopĺňate menšie množstvo. Pri elektrolýze slanej vody vzniká chlór, ktorý dezinfikuje bazén. 

Na zabezpečenie dostatočnej koncentrácie soli vás solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3 upozorní na jej nedostatočné aj nadmerné množstvo kontrolkou. Výkon sa ovláda manuálne v rozpätí 10 - 100 %. Pri väčšom znečistení vody po búrke, pri vysokých teplotách alebo veľkom počte kúpajúcich sa, využijete funkciu Boost na nárazové zvýšenie výkonu. Počas nasledovných 24 hodín sa tak zvýši výkon na 100 %, následne sa automaticky vráti na pôvodnú hodnotu. V ponuke solinátora je k dispozícii tiež funkciu Low. Tá slúži na zníženie výkonu v období, kedy bazén nebudete využívať. 

 69527

 


Solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3 dynamicky sleduje nastavenia, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na nepretržité zachovávanie požadovanej hodnoty chlóru. O všetko sa postará aj v tom prípade, že dôjde k zmenám parametrov prostredia. Obsluha je jednoduchá, ľahko sa zorientujete pomocou navigácie na podsvietenom LCD displeji. Aby boli naplnené vysoké požiadavky na kvalitu, je XTreme robustný a vyrobený z najmodernejších materiálov. Výrobca myslel aj na bezproblémové použitie - dodávaný je so samočistiacou komôrkou.


69527-1

Vynikajúca účinnosť aj dlhá životnosť

Solinátor Aussie XTreme 50gr/h 200m3 má inteligentný systém, ktorý riadi mikropočítač. V orientácii vám pomôžu intuitívne osvetlené  tlačidlá. Na zariadení sa dá presne nastaviť produkcia chlóru v krokoch 1 %, k dispozícii je možnosť dynamického sledovania nastavenia produkcie chlóru, aby ste mali k dispozícii presnú produkciu v požadovanom množstve. Aussie XTreme disponuje režimom Super Chlorinate na superchlórovanie bazéna. Upozorní vás na nízky aj vysoký obsah soli v bazéne, dozviete sa tiež, kedy je potrebný zásah. Dokáže automaticky znížiť výkon, ak zaznamená vysoký obsah soli. Veľké povrchy buniek predlžujú životnosť buniek a vysoko kvalitný materiál bunkovej anódy zabezpečuje vynikajúcu účinnosť. Súčasťou je ochrana čerpadla a režim SPA. Na zariadenie sa vzťahuje záruka 4 roky/10 000 hodín.

Technické informácie:

  • Pre bazény: do 200 m3
  • Produkcia chlóru: 50 gr/h
  • Napätie: 230 V
  • Výkon: 265 W
  • Hmotnosť: 11,5 kg
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické solinátory
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

XTreme ponúka chlorinátor slanej vody pre bazény s minerálnou, horčíkovou a sodnou soľou. XTreme berie do úvahy teplotu a slanosť vody v bazéne a pomáha udržiavať správnu hladinu chlóru vo vode. Je to inteligentný a pohotový systém, plne vybavený digitálnym displejom. Je bezpečný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Súčasťou štandardného vybavenia je samočistiaci článok, ktorý obsahuje aj režim superchlórovania, kúpeľný režim, funkciu spätného preplachu, meranie soli a ochranu čerpadla.