Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3

ZADARMOZADARMO
solinator aussie xtreme bazen centrum
1 651,20 € 1 376 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3 elektrolýza slanej vody, pre bazény do 120 m3, produkcia chlóru 30gr/h

Detailné informácie

Podrobný popis

Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3

 Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3 využíva na dezinfekciu bazénov elektrolýzu slanej vody. Táto metóda dezinfekcie pracuje na princípe rozkladania molekúl soli, pri ktorom vzniká aj chlór. Minimalizuje tým nutnosť používania bazénovej chémie. Tento spôsob hubenia baktérií, vírusov a iných nežiadúcich mikroorganizmov je ekologický, zdravotne nezávadný, nespôsobuje znečistenie vody a obávať sa nemusíte žiadnych alergických reakcií.

Ako funguje Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3

Automatické solinátory rozkladajú soľ pomocou elektród. Pri rozklade jej molekúl sa uvoľňuje chlór, ktorý slúži na dezinfekciu bazéna. Stačí len na začiatku sezóny do vody pridať soľ v pomere 5 kg na 1 m3. V priebehu sezóny ju bude potrebné dopĺňať v menšom množstve. Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3 neustále kontroluje koncentráciu soli vo vode. Aby ste si mohli byť istí, že ju máte v bazéne v potrebnom množstve, v prípade nadmernej alebo priveľmi nízkej hodnoty vás upozorní kontrolkou. Ovládanie výkonu je možné v rozpätí 10 - 100 % a je manuálne. Na nárazové zvýšenie výkonu slúži funkcia Boost. Potrebné to môže byť napríklad po búrke, pri vysokých teplotách, veľkom počte kúpajúcich sa alebo iných situáciách, kedy môže dôjsť k nadmernému znečisteniu vody. Funkcia Boost na 24 hodín zvýši výkon na 100 %. Potom výkon bez nutnosti zásahu vráti na pôvodnú hodnotu. K dispozícii je aj funkcia Low na zníženie výkonu na 10 % v čase, kedy bazén zakryjete a nebudete ho využívať.

 69527

Solinátor so samočistiacou komôrkou

Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3 dynamicky sleduje nastavenia, čo zaručuje nepretržité zachovávanie požadovanej hodnoty chlóru. Môžete sa naň spoľahnúť aj v tom prípade, že dôjde k zmenám parametrov prostredia. Pri obsluhe vám pomôže ľahko sa zorientovať navigácia v ponukách, ktorá sa zobrazuje na podsvietenom LCD displeji. Výrobca myslel tiež na kvalitu, preto je XTreme robustný a vyrobený z najmodernejších materiálov. Dodáva sa so samočistiacou komôrkou, ktorá vám uľahčí jeho používanie. 69527-1

Solinátor Aussie XTreme 30gr/h 120m3 zjednodušuje úpravu vody v bazénoch so slanou vodou. Má inteligentný systém, ktorý je riadený mikropočítačom. Ovládanie je intuitívne, navigačné tlačidlá sú kvôli lepšej prehľadnosti podsvietené. Produkcia chlóru sa dá nastaviť v krokoch už po 1 %. Umožňuje tiež dynamické sledovanie nastavenia produkcie chlóru, aby ste dosiahli jeho presnú požadovanú hodnotu. V prípade silného znečistenia vody iste oceníte režim Super Chlorinate, ktorý slúži na superchlórovanie bazéna. Ak solinátor nameria vysokú alebo nízku hladiny soli, upozorní vás zvukom. Pri vysokom obsahu soli zníži výkon, čím zabráni nadmernej produkcii chlóru. Veľké povrchy buniek predlžujú životnosť buniek a vysoko kvalitný materiál bunkovej anódy zabezpečuje vynikajúcu účinnosť. Súčasťou zariadenia je ochrana čerpadla a režim SPA. Záruka je až 4 roky/10 000 hodín.

Technické informácie:

  • Pre bazény: do 120 m3
  • Produkcia chlóru: 30 gr/h
  • Napätie: 230 V
  • Výkon: 153 W
  • Hmotnosť: 10,2 kg
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické solinátory
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 10.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

XTreme ponúka chlorinátor slanej vody pre bazény s minerálnou, horčíkovou a sodnou soľou. XTreme berie do úvahy teplotu a slanosť vody v bazéne a pomáha udržiavať správnu hladinu chlóru vo vode. Je to inteligentný a pohotový systém, plne vybavený digitálnym displejom. Je bezpečný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Súčasťou štandardného vybavenia je samočistiaci článok, ktorý obsahuje aj režim superchlórovania, kúpeľný režim, funkciu spätného preplachu, meranie soli a ochranu čerpadla.