Solinátor Aussie XTreme 35gr/h 150m3

ZADARMOZADARMO
solinator aussie xtreme bazen centrum
1 816,80 € 1 514 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Solinátor Aussie XTreme 35gr/h 150m3 elektrolýza slanej vody, pre bazény do 150 m3, produkcia chlóru 35gr/h

Detailné informácie

Podrobný popis

Solinátor Aussie XTreme 35gr/h 150m3

Solinátor Aussie XTreme 35gr/h 150m3 využíva elektrolýzu slanej vody, ktorá je vyhľadávanou metódou na dezinfekciu bazénov. Toto zariadenie vyrobí zo soli obsiahnutej vo vode chlór, čím znižuje výdavky na nákup bazénovej chémie. Tento spôsob likvidácie nežiadúcich baktérií, vírusov a iných mikroorganizmov navyše nevytvára zápach, nespôsobuje znečistenie vody a bude vyhovovať aj alergikom, malým deťom a osobám s citlivou pokožkou.

Ako funguje Solinátor Aussie XTreme 35gr/h 150m3 

Automatické solinátory pomocou elektród rozkladajú molekuly soli vo vode. Aby ste ho mohli využívať, pridajte na začiatku sezóny do vody soľ v pomere 5 kg na 1 m3. V priebehu sezóny už bude potrebné dopĺňať len menšie množstvo. Elektrolýza rozkladá molekuly vody, pričom sa uvoľňuje chlór. Ten potom dezinfikuje bazén.

Solinátor Aussie XTreme 35gr/h 150m3 vás na nedostatočné i nadmerné množstvo soli upozorní. Môžete sa tak plne spoľahnúť, že budete mať vždy zabezpečenú dostatočnú koncentráciu soli vo vode. Výkon sa dá ovládať manuálne v rozmedzí 10 - 100 %. Na nárazové zvýšenie výkonu slúži funkcia Boost, ktorá na 24 hodín zvýši výkon na 100 %. Využijete ju pri väčšom znečistení vody po búrke, pri vysokých teplotách alebo veľkom počte kúpajúcich sa. Následne sa výkon automaticky vráti na pôvodnú hodnotu. V ponuke nájdete tiež funkciu Low, ktorou v čase, kedy bazén zakryjete a nebudete ho využívať, výkon znížite.

 69527

 

Solinátor z odolných materiálov a jednoduchou obsluhou

Solinátor Aussie XTreme 35gr/h 150m3 dynamicky sleduje nastavenia, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na nepretržité zachovávanie požadovanej hodnoty chlóru. O všetko sa postará aj v tom prípade, že dôjde k zmenám parametrov prostredia. Obsluha je jednoduchá, ľahko sa zorientujete pomocou navigácie na podsvietenom LCD displeji. Aby boli naplnené vysoké požiadavky na kvalitu, je XTreme robustný a vyrobený z najmodernejších materiálov. Dodávaný je vrátane samočistiacej komôrky, ktorá uľahčuje jeho používanie. 


69527-1

Solinátor XTreme zjednodušuje úpravu vody v bazénoch so slanou vodou, pričom minimalizuje používanie bazénovej chémie. Jeho inteligentný systém je riadený mikropočítačom, pri používaní oceníte intuitívne ovládanie. Aby ste sa mohli ľahko zorientovať v ponuke, navigačné tlačidlá sú podsvietené.

Solinátor umožňuje nastaviť produkciu chlóru v krokoch už po 1 % a dynamické sledovanie nastavenia produkcie tak, aby ste dosiahli jeho požadovanú hodnotu. V prípade silného znečistenia sa dá využívať režim Super Chlorinate na superchlórovanie bazéna. Pri nameraní vysokej alebo nízkej hladiny soli, upozorní zvukom na potrebu úpravy. Dokáže tiež automaticky prispôsobiť produkciu chlóru obsahu soli vo vode. Ak nameria vysokú koncentráciu, zníži výkon. Veľké povrchy buniek predlžujú životnosť buniek a vysoko kvalitný materiál bunkovej anódy zabezpečuje vynikajúcu účinnosť. Súčasťou zariadenia je ochrana čerpadla a režim SPA. Záruka je 4 roky/10 000 hodín.  

Technické informácie:

  • Pre bazény: do 150 m3
  • Produkcia chlóru: 35 gr/h
  • Napätie: 230 V
  • Výkon: 185 W
  • Hmotnosť: 10,5 kg
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické solinátory
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 10.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

XTreme ponúka chlorinátor slanej vody pre bazény s minerálnou, horčíkovou a sodnou soľou. XTreme berie do úvahy teplotu a slanosť vody v bazéne a pomáha udržiavať správnu hladinu chlóru vo vode. Je to inteligentný a pohotový systém, plne vybavený digitálnym displejom. Je bezpečný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Súčasťou štandardného vybavenia je samočistiaci článok, ktorý obsahuje aj režim superchlórovania, kúpeľný režim, funkciu spätného preplachu, meranie soli a ochranu čerpadla.