Solinátor Aussie XTreme 100gr/h 300m3

ZADARMOZADARMO
solinator aussie xtreme bazen centrum
4 690,80 € 3 909 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
15.4.2024

Solinátor Aussie XTreme 100gr/h 300m3, elektrolýza slanej vody, pre bazény do 300 m3, produkcia chlóru 100gr/h

Detailné informácie

Podrobný popis

Solinátor Aussie XTreme 100gr/h 300m3 

Elektrolýza slanej vody je jednou z najbežnejších metód dezinfekcie bazénov. Odpadá skladovanie či používanie nebezpečných alebo drahých chemikálií. Úprava vody týmto spôsobom nespôsobuje znečistenie a je zdravotne nezávadným procesom. Solinátor Aussie XTreme 100gr/h 300m3 rozkladá soľ rozpustenú v bazéne a pomocou elektród z nej uvoľňuje plynný chlór, ktorý vodu dezinfikuje.

Ako používať solinátor Aussie XTreme 100gr/h 300m3

Soľ sa rozpustí v bazéne na začiatku kúpacej sezóny v pomere 5 kg soli na 1 mvody a v priebehu sezóny sa už dopĺňa len menšie množstvo. Solinátor AUSSIE XTreme na nedostatočné i nadmerné množstvo soli v bazéne upozorní kontrolkou. Ovládanie výkonu je manuálne a nastavuje sa od 10 do 100 %. V prípade, že je potrebné krátkodobo zvýšiť výkon solinátora (typicky pri búrke, vysokých teplotách alebo veľkom počte kúpajúcich sa), možno využiť funkciu Boost. Tá na 24 hodín zvýši výkon na 100 % a následne ho automaticky vráti na pôvodnú hodnotu. Naopak, ak bazén zakryjete a nebudete ho nejaký čas využívať, možno použiť funkciu Low, ktorá zníži výkon na 10 %.Solinátor Aussie XTreme 100gr/h 300m3

 

Jednoduché používanie

Solinátor Aussie XTreme 100gr/h 300m3 dynamicky sleduje vaše nastavenia pre zachovanie nastavenej hodnoty chlóru napriek zmenám parametrov prostredia. Podsvietený LCD displej uľahčuje navigáciu v ponukách. Bunka XTreme je robustná a vyrobená z najmodernejších materiálov. Dodáva sa so samočistiacou komôrkou pre bezproblémové použitieSolinátor Aussie XTreme 100gr/h - 1

Automatický solinátor XTreme má inteligentný systém riadený mikropočítačom a intuitívne osvetlené navigačné tlačidlá. Možnosť presného nastavenia produkcie chlóru v krokoch 1 % a možnosť dynamického sledovania nastavenia produkcie chlóru pre presnú produkciu chlóru. Disponuje režimom Super Chlorinate pre superchlórovanie bazéna. Signalizuje nízky i vysoký obsah soli a zvukom upozorní, keď je potrebný zásah. Automaticky zníži výkon pri vysokom obsahu soli. Veľké povrchy buniek predlžujú životnosť buniek a vysoko kvalitný materiál bunkovej anódy zabezpečuje vynikajúcu účinnosť. Súčasťou je ochrana čerpadla a režim SPA. Na zariadenie sa vzťahuje záruka 4 roky/10 000 hodín.

Technické informácie:

  • Pre bazény: do 300 m3
  • Produkcia chlóru: 100 gr/h
  • Napätie: 230 V
  • Výkon: 433 W
  • Hmotnosť: 13,5 kg
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické solinátory
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 11.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

XTreme ponúka chlorinátor slanej vody pre bazény s minerálnou, horčíkovou a sodnou soľou. XTreme berie do úvahy teplotu a slanosť vody v bazéne a pomáha udržiavať správnu hladinu chlóru vo vode. Je to inteligentný a pohotový systém, plne vybavený digitálnym displejom. Je bezpečný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Súčasťou štandardného vybavenia je samočistiaci článok, ktorý obsahuje aj režim superchlórovania, kúpeľný režim, funkciu spätného preplachu, meranie soli a ochranu čerpadla.