Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304

ZADARMOZADARMO
rebrik s velkym radiusom bazen centrum
410,40 € 342 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304 pre zapustené bazény, vhodný do sladkej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304

Päťstupňový nerezový rebrík do bazéna s veľkým rádiusom vhodný pre zapustené bazény. Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304 má stupne rebríka so zdrsnenými plastovými nášľapmi, ktoré zvyšujú bezpečnosť pri vychádzaní a vchádzaní do vody. Tento bazénový rebrík je vyrobený z lešteného materiálu AISI304, ktorý je odporúčaný do bazénov so sladkou vodou. Môžete ho vystaviť nepretržitému pôsobeniu vlhkosti a chlóru.

Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304

Veľký rádius rebríka pre váš komfort

Rebrík z nehrdzavejúcej ocele s veľkým rádiusom vám okrem odolnosti proti korózii aj v prostredí s chlórovanou bazénovou vodou zaistí tiež väčší komfort pri vstupe do bazéna a výstupe z neho. Veľký polomer rebríka však zároveň vyžaduje počítať vopred s väčším priestorom v bazéne, ktorý zaberie. Pokiaľ máte menší bazén, v ktorom je obmedzený priestor, lepšou voľbou bude pre vás bazénový rebrík s malým rádiusom.

Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304

Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304 s jednoduchou inštaláciou

Rebrík do bazéna sa osádza priloženými zabetónovanými plastovými montážnymi prvkami, ktoré vám budú dodané spolu s ním. Aby ste počas stavby bazéna nemuseli venovať množstvo času jeho inštaláciu, celý rebrík zostavíte veľmi jednoducho. Držadlá zasuniete do plastových montážnych prvkov a potom ich spojíte matkami so skrutkou so schodíkmi. Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304 sa dá tiež v prípade potreby ľahko demontovať. 

Rebrík, s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304

Rozmery a technické parametre:

Nerezový bazénový rebrík s veľkým rádiusom 5-stupňový AISI304 si môžete vybrať do sladkej vody. Od miesta zabetónovania do najnižšej časti je jeho výška 1 446 mm. Rozpätie držadiel má 500 mm s priemerom rúrok 43 mm. Rozpätie medzi jednotlivými schodíkmi je 250 mm. Oblúk rebríka má rozmer 664 mm. Bližší popis rozmerov viď. obrázok.  

Upozornenie: Bazénový rebrík je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, pri ktorej sa môžete spoľahnúť na odolnosť, i tak je však nutné sa oň starať. Predídete tým možnosti poškodenia koróziou. Keďže na nerezové výrobky v bazéne neustále pôsobí bazénová chémia, budú potrebovať starostlivosť a pravidelné sledovanie stavu chémie. 

Balenie obsahuje:

  • 2 ks nerezových držadiel s priemerom 43 mm
  • 2 ks PVC ochranných krytiek na spodnú časť držadiel
  • 5 ks schodíkov s protišmykovou úpravou
  • 2 ks kotviacich puzdier do betónu so uzemňovacou svorkou
  • nerezovú krytku na podlahu okolo držadiel
  • sadu skrutiek potrebnú k montáži rebríka

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, rebríky, zábradlia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: