Rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304

ZADARMOZADARMO
rebrik s velkym radiusom bazen centrum
309,60 € 258 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.2.2024

Rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304 pre zapustené bazény, vhodný do sladkej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304

Trojstupňový nerezový bazénový rebrík s veľkým rádiusom pre zapustené bazény. Rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304 je vyrobený z leštenej nerezovej ocele AISI304. Tento materiál naplní vaše požiadavky na odolnosť voči korózii aj vo vlhkom prostredí. Jednotlivé stupne rebríka sú vyhotovené so zdrsnenými plastovými nášľapmi, čo zvyšuje mieru bezpečnosti proti skĺznutiu pri vchádzaní a vychádzaní z bazéna. 

Keď zvažujete, ktorý rebrík do bazéna vybrať, mali by ste klásť dôraz na jeho bezpečnosť, odolnosť a funkčnosť. O odolnosť tohto modelu sa postará kvalitná nerezová oceľ, ktorá je vhodnou voľbou do bazénov s chlórovanou vodou. Rebrík s veľkým rádiusom vám zaistí aj potrebné pohodlie. Keďže má veľký rádius, zároveň zaberie viac miesta.

Bazénový rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304

Bezpečný rebrík pre bazény so sladkou vodou

Rebrík do bazéna je potrebné počas stavby bazéna, inštalovať pomocou priložených zabetónovaných plastových montážnych prvkov. Jeho držadlá rebríka sa montujú veľmi jednoducho - stačí ich len zasunúť. Výrobca myslel aj na ľahké spojenie držadiel a jednotlivých schodíkov. Na to vám poslúžia dlhé skrutky s matkou, ktoré sa prestrčia z vonkajšej strany smerom dovnútra. Táto jednoduchá konštrukcia vám pomôže aj v prípade nutnosti jej rozobratia.

Rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304

Rozmery a technické parametre pre rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304

Nerezový bazénový rebrík s veľkým rádiusom 3-stupňový má od miesta zabetónovania do najnižšej časti veľkosť 946 mm. Držadlá majú rozpätie 500 mm, pričom priemer rúrok je 43 mm. Rozpätie medzi jednotlivými schodíkmi je 250 mm. Oblúk rebríka má rozmer 664 mm. Bližší popis rozmerov viď. obrázok. Tento rebrík do bazéna je vhodný na inštaláciu do sladkej vody

Upozornenie: Kvalitná nerezová oceľ AISI304 môže byť vystavená pôsobeniu vody. Je však potrebné si uvedomiť, že na jej ochranu pred hrdzou bude potrebné sa o bazénový rebrík starať. Okrem vody naň totiž bude trvale pôsobiť aj bazénová chémia. Myslieť by ste preto mali aj na jeho údržbu a pravidelné sledovanie množstvo chémie vo vode.

Rebrík, s veľkým rádiusom 3-stupňový AISI304

Balenie obsahuje:

  •  2 ks nerezových držadiel s priemerom 43 mm
  • 2 ks PVC ochranných krytiek na spodnú časť držadiel
  • 3 ks schodíkov s protišmykovou úpravou
  • 2 ks kotviacich puzdier do betónu so uzemňovacou svorkou
  • nerezovú krytku na podlahu okolo držadiel
  • sadu skrutiek potrebnú k montáži rebríka
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, rebríky, zábradlia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: