Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304

ZADARMOZADARMO
rebrik s velkym radiusom bazen centrum
272,40 € 227 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304 pre zapustené bazény, vhodný do sladkej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304

Dvojstupňový nerezový bazénový rebrík s veľkým rádiusom pre zapustené bazény. Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304 je vyrobený z lešteného nerezu AISI304, ktorý má vynikajúcu pevnosť a odolnosť hrdzi aj vo vlhkom prostredí. Stupne schodíkov majú zdrsnené plastové nášľapy, čím je zaistená bezpečnosť proti skĺznutiu pri vstupovaní alebo vystupovaní z vody

Pri kúpaní v bazéne je dôležité myslieť na bezpečnosť, zvolený rebrík by mal napĺňať aj vaše požiadavky na dlhú životnosť a funkčnosť. Tento rebrík do bazéna je preto spoľahlivá voľba. Nerezová oceľ AISI304 je odolná voči korózii, výborne odoláva aj pôsobeniu chlóru. Bazénový rebrík s veľkým rádiusom je komfortnejší počas kúpania a prispieva k pohodliu pri využívaní bazéna. Vopred je však potrebné počítať s tým, že preto zaberá viac priestoru. 

Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304

Rebrík do bazéna so sladkou vodou z AISI304

Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304 sa počas stavby bazéna, osádza zabetónovanými plastovými montážnymi prvkami, ktoré nájdete v balení. Držadlá sa montujú jednoducho zasunutím. So schodíkmi ich spojíte dlhými skrutkami s matkou, ktoré sa prestrčia z vonkajšej strany. V prípade potreby je možné rebrík jednoducho demontovať. 

Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304

Rozmery a technické parametre pre rebrík s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304

Nerezový bazénový rebrík s veľkým rádiusom 2-stupňový má od miesta zabetónovania do najnižšej časti rozmer 696 mm. Rozpätie držadiel je 500 mm s priemerom rúrok 43 mm. Rozpätie medzi jednotlivými schodíkmi je 250 mm. Oblúk rebríka má veľkosť 664 mm. Bližší popis rozmerov viď. obrázok. Vhodný je na inštaláciu do sladkej vody.

Upozornenie: Kvalitná nerezová oceľ AISI304 môže byť vystavená pôsobeniu vody. Je však potrebné si uvedomiť, že na jej ochranu pred hrdzou bude potrebné sa o bazénový rebrík starať. Okrem vody naň totiž bude trvale pôsobiť aj bazénová chémia. Myslieť by ste preto mali aj na jeho údržbu a pravidelné sledovanie hladiny chémie vo vode.

Rebrík, s veľkým rádiusom 2-stupňový AISI304

Balenie obsahuje:

  •  2 ks nerezových držadiel s priemerom 43 mm
  • 2 ks PVC ochranných krytiek na spodnú časť držadiel
  • 2 ks schodíkov s protišmykovou úpravou
  • 2 ks kotviacich puzdier do betónu so uzemňovacou svorkou
  • nerezovú krytku na podlahu okolo držadiel
  • sadu skrutiek potrebnú k montáži rebríka

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, rebríky, zábradlia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: