Rebrík, s veľkým rádiusom 4-stupňový AISI304

ZADARMOZADARMO
rebrik s velkym radiusom bazen centrum
372 € 310 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Rebrík, s veľkým rádiusom 4-stupňový AISI304 pre zapustené bazény, vhodný do sladkej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rebrík, s veľkým rádiusom 4-stupňový AISI304

Rebrík, s veľkým rádiusom 4-stupňový AISI304 si môžete vybrať na inštaláciu do zapusteného bazénaŠtvorstupňový nerezový bazénový rebrík s veľkým rádiusom je vyrobený z lešteného materiálu AISI304. Jednotlivé stupne majú zdrsnené plastové nášľapy, čo zvyšuje mieru bezpečnosti proti skĺznutiu pri vchádzaní a vychádzaní z bazéna. 

 

Ako osadiť rebrík do bazéna 

Rebrík do bazéna sa osádza počas stavby bazéna. V balení spolu s ním vám budú dodané zabetónované plastové montážne prvky, do nich sa zasunú držadlá. Výrobca myslel aj na jednoduché namontovanie držadiel a jednotlivých schodíkov, na čo vám poslúžia dlhé skrutky s matkou. Bude ich potrebné prestrčiť z vonkajšej strany smerom dovnútra. Táto jednoduchá konštrukcia je výborným riešením nielen počas montáže, pomôže vám aj v prípade rozoberania rebríka.

 Rebrík, s veľkým rádiusom 4-stupňový AISI304

Rebrík, s veľkým rádiusom 4-stupňový AISI304 je odolný a bezpečný

Keď sa rozhodujete, ktorý rebrík do bazéna vybrať, mali by ste skontrolovať aj prvky, ktoré zvyšujú jeho bezpečnosť, dôležité budú tiež odolnosť a funkčnosť. Kvôli bezpečnosti pri používaní rebríka majú schodíky zdrsnené nášľapy. Jeho odolnosť zaisťuje kvalitná nerezová oceľ, ktorá je vhodným riešením do bazénov s chlórovanou vodou. Bazénový rebrík s veľkým rádiusom sa postará o vaše pohodlie pri vstupovaní a vychádzaní z vody. Veľký rádius má tiež väčšie rozmery. Preto by ste si ho mali vybrať do bazénov, kde je na jeho inštaláciu dostatočný priestor.

Rozmery a technické parametre

Nerezový bazénový rebrík s veľkým rádiusom 4-stupňový má od miesta zabetónovania do najnižšej časti veľkosť 1 196 mm. Rozpätie držadiel je 500 mm s priemerom rúrok 43 mm. Rozpätie medzi jednotlivými schodíkmi je 250 mm. Oblúk rebríka má rozmer 664 mm. Bližší popis rozmerov je k dispozícii na obrázku. Tento rebrík do bazéna je vhodný na inštaláciu do sladkej vody

Upozornenie: Kvalitná nerezová oceľ AISI304 môže byť vystavená pôsobeniu vody. Je nutné vziať do úvahy, že na jej ochranu pred hrdzou bude potrebné sa o bazénový rebrík starať. Okrem vody naň bude pôsobiť tiež bazénová chémia. Myslieť by ste preto mali aj na jeho údržbu a pravidelné sledovanie množstvo chémie v bazéne.

Balenie obsahuje:

  • 2 kusy nerezových držadiel s priemerom 43 mm
  • 2 kusy PVC ochranných krytiek na spodnú časť držadiel
  • 4 kusy schodíkov s protišmykovou úpravou
  • 2 kusy kotviacich puzdier do betónu so uzemňovacou svorkou
  • nerezovú krytku na podlahu okolo držadiel
  • sadu skrutiek potrebnú k montáži rebríka

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, rebríky, zábradlia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: