Elektricky ohrev Evo-Titan D-EWT 6kW - špirála

ZADARMOZADARMO
spirala
570 € 475 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW - špirála, náhradná špirála do elektrického ohrevu na ohrev vody v bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, iných hobby bazénoch, v akváriách a v podobných zariadeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW - špirála

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW - špirála je náhradná špirála pre elektrický ohrev menších bazénov, víriviek, masážnych, detských a iných hobby bazénov aj akvárií. Táto vykurovacia špirála sa obsahuje elektricky poháňaný prvok, ktorého o hlavným účelom je generovať teplo.

Elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou vám umožní jednoduchým a efektívnym  spôsobom udržiavať teplú vodu v bazéne. Jeho rýchlu účinnosť oceníte hlavne v obdobiach, kedy sa voda v bazéne dostatočne neohreje okolitým vzduchom a slnečným žiarením. Aby ste mohli vodu ohrievať, potrebné je ohrev vhodne dimenzovať a pravidelne udržiavať. Dosiahnete tým jeho spoľahlivosť a efektívnosť aj z dlhodobého hľadiska.

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW - špirála

Špirála sa postupne opotrebováva a je potrebné ju vymeniť

Špirála v elektrickom ohreve sa jej používaním postupne opotrebováva. Na frekvenciu výmeny však vplývajú aj iné faktory. Hlavnými sú kvalita vody a intenzita využívania bazéna. Platí tiež, že ak sa bazén počas roka využíva častejšie, čo znamená aj jeho častejšie ohrievanie, špirála sa opotrebuje rýchlejšie. Pri celoročnom využívaní bazéna preto bude potrebovať novú náhradnú špirálu pre elektrický ohrev skôr ako v prípade, že vodu potrebujete zohrievať len občas.  

Životnosť špirály ovplyvňuje tiež pravidelná starostlivosť o kvalitu vody. Pokiaľ by bola voda v bazéne priveľmi tvrdá alebo by v nej bolo nadmerné množstvo bazénovej chémie, urýchlilo by to opotrebovanie vykurovacej špirály. Preto, ak chcete špirálu používať čo najdlhšie, bude potrebné pravidelné odstraňovanie nečistôt pomocou filtrácie bazéna, čím znížite hladinu bazénovej chémie vo vode. Vhodné je tiež udržiavať stabilné pH a starať sa o čistotu filtračného systému. Špirálu elektrického ohrevu tiež pravidelne kontrolujte. Ak spozorujete znaky opotrebovania, bude nutné ju vymeniť. 

náhradná špirála do elektrického ohrevu Evo D-EWT 6 kW

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW na ohrev bazéna 

Elektrický ohrev môžete použiť na ohrev vody v bazéne, ak nie je vhodné alebo sa nedá využiť solárny ohrev alebo tepelné čerpadlo. Evo D-EWT 6 kW sa ľahko inštaluje, pripojenie je jednoduché. Postačí len niekoľko desiatok minút po vybalení a už budete môcť zohrievať vodu vo svojom bazéne a tešiť sa z pohody pri kúpaní. Súčasťou balenia je iba špirála. Kompletný elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW si môžete u nás objednať. 

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW - špirála je vykurovacie teleso z titánovej zliatiny. Tento elektrický ohrev je spoľahlivý počas celej doby životnosti, prinesie vám dobrý pomer ceny a výkonu. Pri inštalácii oceníte kompaktné rozmery, zariadenie vyniká tiež pevnosťou a odolnosťou.

Technické parametre - Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 6 kW - špirála:

  • Materiál špirály: vykurovacie teleso vyrobené z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom
  • Odber prúdu: 380 V, 3 x 8,7 A
  • Výkon ohrevu: 6 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: