Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála

Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
elektricky ohrev evo bazen centrum 1
553,20 € 461 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála je určený na ohrev vody v bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, iných hobby bazénoch, v akváriách a v podobných zariadeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála zohráva kľúčovú rolu v systéme, ktorý transformuje elektrickú energiu na teplo, následne odovzdávané vode v bazéne. Táto špirála pozostáva z elektricky poháňaného prvku, ktorý môže nadobúdať rôzne tvary a konfigurácie, no jeho primárnym zámerom je generovať teplo.

Celkovo je elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou efektívnym a rýchlom spôsobom udržiavať vodu v bazéne teplú, obzvlášť v obdobiach, kedy prirodzené teplo nestačí. Dôležité je však správne dimenzionovať a udržiavať vykurovací systém, aby bol dlhodobo čo najefektívnejší a spoľahlivejší.

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála z odolného titánu

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála je určený na ohrev vody v bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, iných hobby bazénoch či v akváriách. Vykurovacie teleso je z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom. Oba materiály vynikajú pevnosťou a odolnosťou voči korózii. 

Výmena vykurovacej špirály

Frekvencia tejto výmeny môže závisieť od niekoľkých faktorov vrátane typu špirály, intenzity používania bazéna a kvality vody. Pravidelná údržba bazéna a jeho vybavenia môže výrazne predĺžiť životnosť vykurovacej špirály. Toto zahŕňa udržiavanie optimálnej hladiny chemikálií vo vode, udržiavanie stabilného pH a pravidelné čistenie filtračného systému.

Tvrdá alebo agresívna voda môže zrýchliť opotrebovanie vykurovacej špirály. Pravidelné vizuálne kontroly stavu špirály sú nevyhnutné. Ak zaznamenáte príznaky opotrebovania, korózie alebo iné problémy, je nevyhnutné vykurovacie špirály vymeniť. Ak je bazén využívaný počas celého roka, treba mať na pamäti, že vykurovacia špirála môže vyžadovať častejšiu údržbu a výmenu.

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW sa montuje jednoducho

Elektrický ohrev môžete použiť na ohrev vody v bazéne v prípadoch, ak nechcete alebo nemôžete z nejakého dôvodu využiť solárny ohrev alebo tepelné čerpadloElektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW má puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI 316. Evo-Titan D-EWT 3 kW má dvojitú ochranu, ktorá pozostáva z ochrany pred prehriatím a externého detektoru prietoku, ktorý vypne zariadenie pri nízkom prietoku. Ide o spoľahlivý elektrický ohrev, ktorý vám prinesie dobrý pomer ceny a výkonu. Pri inštalácii iste oceníte aj jeho kompaktné rozmery.

Technické parametre - elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála

  • Materiál špirály: vykurovacie teleso vyrobené z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom
  • Odber prúdu: 380 V, 1 x 12,9A
  • Výkon ohrevu: 13 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: