Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála

ZADARMOZADARMO
spirala
532,80 € 444 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála, náhradná špirála do elektrického ohrevu na ohrev vody v bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, iných hobby bazénoch, v akváriách a v podobných zariadeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála zohráva kľúčovú rolu v systéme, ktorý transformuje elektrickú energiu na teplo, následne odovzdávané vode v bazéne. Táto špirála pozostáva z elektricky poháňaného prvku, ktorého primárnym zámerom je generovať teplo. Vytvorené teplo sa potom odovzdáva vode.

Elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou je výbornou voľbou pre každého, kto by chcel efektívnym a rýchlym spôsobom udržiavať vodu v bazéne teplú. Využijete ho predovšetkým v obdobiach, kedy prirodzené teplo nestačí na dostatočné ohriatie vody. Elektrický ohrev vám umožní predĺžiť kúpaciu sezónu. Dôležité je ho však správne dimenzovať. Zvolený model by mal zodpovedať objemu bazéna.

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3 kW - špirála

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála z odolného titánu

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála je náhradná špirála na ohrev vody v bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, iných hobby bazénoch či v akváriách. Toto vykurovacie teleso z titánovej zliatiny si môžete vybrať pre elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW. Môžete sa spoľahnúť na jeho pevnosť a odolnosť voči korózii. 

Výmena vykurovacej špirály pri opotrebovaní

Špirála v elektrickom ohreve sa postupne opotrebováva. To, ako často ju bude potrebné vymeniť, bude závisieť od viacerých faktorov, ako sú kvalita vody a intenzita využívania bazéna. Medzi tým, ako dlho počas roka je bazén v prevádzke, čím viac sa využíva ohrev a jeho opotrebovaním platí priama úmernosť. Pri celoročnom využívaní bazéna, to znamená aj potrebe častejšieho ohrevu môže byť potreba výmeny špirály častejšia. 

Na životnosť špirály vpláva starostlivosť o kvalitu vody. V tvrdej alebo agresívnej vode sa môže opotrebovanie vykurovacej špirály urýchliť. Ak ju chcete používať čo najdlhšie, myslite na pravidelné odstraňovanie nečistôt pomocou filtrácie bazéna. Vhodné je tiež udržiavať stabilné pH a optimálnu hladinu bazénovej chémie. Zabúdať by ste nemali ani na starostlivosť o čistotu filtračného systému a pravidelné vizuálne kontroly  špirály. Ak pri kontrole spozorujete znaky opotrebovania, bude nutné vykurovaciu špirálu vymeniť. 

náhradná špirála do elektrického ohrevu Evo D-EWT 3 kW

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW sa montuje jednoducho

Elektrický ohrev môžete použiť na ohrev vody v bazéne v prípadoch, ak nechcete alebo nemôžete z nejakého dôvodu využiť solárny ohrev alebo tepelné čerpadloElektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW má puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI 316. Evo-Titan D-EWT 3 kW má dvojitú ochranu, ktorá pozostáva z ochrany pred prehriatím a externého detektoru prietoku, ktorý vypne zariadenie pri nízkom prietoku. Ide o spoľahlivý elektrický ohrev, ktorý vám prinesie dobrý pomer ceny a výkonu. Pri inštalácii iste oceníte aj jeho kompaktné rozmery.

Technické parametre - elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 3kW - špirála

  • Materiál špirály: vykurovacie teleso vyrobené z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom
  • Odber prúdu: 380 V, 1 x 12,9A
  • Výkon ohrevu: 13 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: