Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW - špirála

ZADARMOZADARMO
spirala
703,20 € 586 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW - špirála, náhradná špirála do elektrického ohrevu na ohrev vody v bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, iných hobby bazénoch, v akváriách a v podobných zariadeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW - špirála

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW - špirála je určená na ohrev vody, pričom je súčasťou elektrického ohrevu. Elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou si môžete si ho vybrať na ohrev víriviek, domácich, detských a masážnych bazénov aj akvárií. Je to účinný a rýchly spôsob, ktorým môžete udržiavať teplú vodu v bazéne aj počas dní, kedy sa dostatočne neohrieva vplyvom slnečného žiarenia. Pri výbere elektrického ohrevu je však dôležité správne zvoliť jeho výkon. Na dosiahnutie očakávanej účinnosti bude potrebné myslieť aj na starostlivosť o kvalitu vody v bazéne. 

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW - špirála

Postupné opotrebovanie špirály a potreba jej výmeny

To, ako často bude nutné vymeniť špirálu, je ovplyvnené rôznymi faktormi, ako sú intenzita používania bazéna a kvalita vody. Preto môže pravidelná údržba bazéna, vykurovacieho a filtračného systému výrazne predĺžiť jej životnosť. Údržba zahŕňa udržiavanie optimálnej hladiny bazénovej chémie, udržiavanie stabilného pH, pravidelné používanie a čistenie filtračného systému.

Opotrebovanie špirály môže urýchliť tvrdá alebo agresívna voda. Platí tiež, že čím dlhšie je bazén v prevádzke a čím intenzívnejšie sa vykurovací systém využíva, tým častejšia môže byť potreba výmeny špirály. Pri celoročnom používaní bazénov je dôležité mať na pamäti, že vykurovacie špirály môžu vyžadovať častejšiu údržbu a výmenu. Aby ste zabránili problémom s ohrevom bazéna, sú nevyhnutné pravidelné vizuálne kontroly jej stavu. Pri objavení akýchkoľvek príznakov opotrebovania čo najskôr vyberte náhradnú špirálu je nevyhnutná. Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW - špirála je určený pre elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW.  

náhradná špirála do elektrického ohrevu Evo D-EWT 12 kW

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW s jednoduchou montážou

Elektrický ohrev môžete použiť na ohrev vody v bazéne všade tam, kde nechcete alebo nemôžete používať, napríklad, solárny ohrev alebo tepelné čerpadlo. Evo D-EWT 12 kW má teleso z titánovej zliatiny, ktorá výborne odoláva korózii.

Pripojenie je jednoduché a rýchle, pomocou priloženého návodu ho zvládnete do niekoľko desiatok minút po vybalení. Potom si už môžete užívať pohodlie v zohriatom bazéne alebo vírivke. Vykurovacie teleso je z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom. Tento elektrický ohrev zaručuje spoľahlivú prevádzku, prinesie vám tiež dobrý pomer ceny a výkonu. Balenie obsahuje iba špirálu. Kompletný ohrev si môžete objedať u nás. 

Technické parametre - elektrický ohrev elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 12 kW - špirála:

  • Materiál špirály: vykurovacie teleso vyrobené z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom
  • Odber prúdu: 380 V, 3 x 17,3A
  • Výkon ohrevu: 12 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: