Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW-špirála

ZADARMOZADARMO
spirala
835,20 € 696 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW - špirála, náhradná špirála do elektrického ohrevu na ohrev vody v bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, iných hobby bazénoch, v akváriách a v podobných zariadeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW - špirála

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW - špirála je určená na ohrev vody v domácich bazénoch ako súčasť elektrického ohrevu Evo-Titan D-EWT 18 kW. Môžete si ho vybrať na ohrev víriviek, detských, masážnych a domácich bazénov a akvárií. Táto vykurovacia špirála sa obsahuje elektricky poháňaný prvok, ktorý využívaním elektrickej energie vytvára teplo. Voda sa následne ohrieva počas jej pretekania výhrevným telesom. 

Ak sa rozhodnete pre elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou, získate účinný spôsob na ohrievanie vody na kúpanie. Voda v bazéne bude mať požadovanú teplotu aj počas dní, kedy nebude dostatočne ohrievaná prirodzeným spôsobom. Pri výbere ohrevu je dôležité správne dimenzovať jeho výkon. Počas používania ohrevu odporúčame myslieť tiež na dostatočnú starostlivosť o kvalitu vody. Dosiahnete tým, že ohrev bazéna bude z dlhodobého hľadiska čo najefektívnejší a najspoľahlivejší.

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW - špirála

Špirála sa musí časom vymeniť

Postupné opotrebovanie špirály a potreba jej občasnej výmeny sú ovplyvnené rôznymi faktormi. Patria medzi ne najmä intenzita používania bazéna a kvalita vody. Platí totiž priama úmernosť medzi tým, ako dlho počas roka je bazén v prevádzke a čím viac sa využíva ohrev. Pri celoročnom používaní bazéna môže byť potreba výmeny špirály častejšia. 

Aby ste mohli špirálu využívať čo najdlhšie, bude potrebné myslieť na pravidelnú starostlivosť o kvalitu vody. Prítomnosť tvrdej alebo agresívnej vody môže zrýchliť opotrebovanie vykurovacej špirály. Potrebné bude udržiavať čistotu vody pomocou používania filtrácie bazéna. Odporúčame udržiavať optimálnu hladinu bazénovej chémie a stabilné pH. Potrebná bude tiež starostlivosť o čistotu filtračného systému. Nezabúdajte ani na pravidelné vizuálne kontroly stavu špirály. Po objavení znakov opotrebovania, korózie alebo iných problémov, bude nutné vykurovaciu špirálu vymeniť. 

náhradná špirála do elektrického ohrevu Evo D-EWT 18 kW 

Elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW s jednoduchou montážou

Elektrický ohrev môžete použiť na ohrev vody v bazéne všade tam, kde nechcete alebo nemôžete používať, napríklad, solárny ohrev alebo tepelné čerpadlo. Tento produkt je iba samostatná špirála pre elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW, ktorý si môžete objednať u nás. Tento model sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči korózii. Vykurovacie teleso je z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom. Tento elektrický ohrev zaručuje spoľahlivú prevádzku, prinesie vám tiež dobrý pomer ceny a výkonu.  

Technické parametre - elektrický ohrev Evo-Titan D-EWT 18 kW - špirála:

  • Materiál špirály: vykurovacie teleso vyrobené z titánovej zliatiny s titánovým výhrevným telesom

  • Odber prúdu: 380 V, 3 x 26A

  • Výkon ohrevu: 18 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: