Zimné prekrytie Silverado 14,0 x 7,0m

ZADARMOZADARMO
Zimné prekrytie Silverado 14,0 x 7,0m
570 € 475 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Skutočný rozmer zimného prekrytia je  15,8  x 8,8 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Zimné prekrytie Silverado 14,0 x 7,0m

Zimné prekrytie Silverado 14,0 x 7,0m je zimná krycia plachta z odolného materiálu určená na obdĺžnikové bazény. Ochráni hladinu pred znečistením a chráni bazén pred mrazom. Rozmer plachty je 14,0 x 7,0 m. Hrúbka je 250 mikrónov. Prekrytie je vhodné na nadzemné aj zapustené bazény.

Zimné prekrytie Silverado 14,0 x 7,0m na obdĺžnikové bazény

Krycia plachta Silverado je vysoko trvácna, vyrobená z laminovanej tkanej polyetylénovej fólie s vysokou hustotou tkania. Je odolná voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým vplyvom počasia. Plachta je UV-stabilná, čo zaručí jej dlhú životnosť. Na pripevnenie k bazénu použite pútka na to určené. Farba je strieborná/čierna.

Zimné prekrytie Silverado 14,0 x 7,0m

Zimné krycie plachty - funkcia

Zimné krycie plachty chránia povrch bazéna a jeho zabudovaných častí pred mrazom, čím predlžujú jeho životnosť. Bazén môžete nechať prekrytý celú zimu. Do začiatku ďalšej sezóny tak ostane vnútro bazéna čisté, čo uľahčí jeho opätovné uvedenie do prevádzky. Krycie plachty pôsobia ako efektívna ochrana bazéna pred rôznymi nečistotami z okolia ako sú lístie, či menšie konáre. Materiál plachty je husto tkaná fólia, ktorá zvládne odolávať náporom počasia aj niekoľko rokov.

Výber vhodnej plachty na váš bazén

Základným kritériom pri výbere zimnej krycej plachty je jej tvar. Na výber sú kruhové, oválne aj obdĺžnikové plachty. Pred kúpou sa uistite, že vybraná plachta je dostatočne veľká, aby pokryla nie len hladinu, ale aj okraje bazéna. Dôležité je, aby mala dostatočný presah na prichytenie o okraj. Plachtu o okraj prichytíte stiahnutím po obvode bazéna. Pred kúpou nezabudnite preveriť, na aký typ bazéna - zapustený, alebo nadzemný, je plachta vhodná.

 

Technické údaje:

Rozmer: 14,0 x 7,0 m

Hrúbka: 250 mikrónov

Materiál: PE fólia

Farba: strieborná/čierna

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zimné krycie plachty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: