Zimné prekrytie Silverado 12,0 x 6,0m

ZADARMOZADARMO
Zimné prekrytie Silverado 12,0 x 6,0m
444 € 370 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Skutočný rozmer zimného prekrytia je  13,8 x 7,8 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Zimné prekrytie Silverado 12,0 x 6,0m

Zimné prekrytie Silverado 12,0 x 6,0m je zimná krycia plachta vhodná na prekrytie obdĺžnikových bazénov. Bazén chráni pred znečistením a mrazom. Prekrytie môžete použiť na nadzemné ako aj na zapustené bazény. Rozmer plachty je 12,0 x 6,0 m. Hrúbka je 250 mikrónov.

Zimné prekrytie Silverado 12,0 x 6,0m na obdĺžnikové bazény

Krycia plachta Silverado zabezpečí dokonalú ochranu bazéna počas chladnejších mesiacov. Je vyrobená z laminovanej tkanej polyetylénovej fólie s vysokou hustotou tkania. Kvalitný materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu a výkyvom počasia. Plachta je tiež odolná voči UV-žiareniu, čo zaručí jej dlhú životnosť. K bazénu ju upevníte pomocou pútok. Okraj plachty je zosilnený polyesterovou vrstvou. Farba je strieborná/čierna.

Zimné prekrytie Silverado 12,0 x 6,0m

Zimné krycie plachty na ochranu bazéna

Zimné krycie plachty z radu Silverado ochránia povrch bazéna a jeho zabudovaných častí pred mrazom. Prekrytie bazéna je dôležitým krokom pri jeho zazimovaní. Plachta účinne zabráni znečisteniu hladiny vody a uľahčí opätovné uvedenie bazéna do prevádzky pred začatím sezóny. Bazén je možné nechať zakrytý celú zimu. Plachta je vyrobená z husto tkanej polyetylénovej fólie, odolnej voči náporom počasia.

Ako vybrať správnu plachtu na bazén

Plachtu na bazén vyberajte podľa jeho tvaru. Z ponuky si môžete vybrať kruhové, oválne aj obdĺžnikové plachty. Plachta by mala pokryť nie len hladinu, ale aj okraje bazéna. Dôležité je, aby mala dostatočný presah na uchytenie. K okraju bazéna ju jednoducho pripevníte stiahnutím po obvode. Nezabudnite si overiť, či je plachta vhodná na nadzemné alebo zapustené bazény

 

Technické údaje:

Rozmer: 12,0 x 6,0 m

Hrúbka: 250 mikrónov

Materiál: PE fólia

Farba: strieborná/čierna

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zimné krycie plachty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: