Zimné prekrytie Silverado 8,0 x 4,0m

ZADARMOZADARMO
Zimné prekrytie Silverado 8,0 x 4,0m
232,80 € 194 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Skutočný rozmer zimného prekrytia je  9,8 x 5,8 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Zimné prekrytie Silverado 8,0 x 4,0m

Zimné prekrytie Silverado 8,0 x 4,0m je odolná zimná krycia plachta určená na obdĺžnikové bazény. Poskytuje ochranu bazéna pred mrazom a rôznymi nečistotami z okolia. Rozmer plachty je 8,0 x 4,0 m. Hrúbka 250 mikrónov. Vhodná na nadzemné aj zapustené bazény.

Zimné prekrytie Silverado 8,0 x 4,0m na obdĺžnikové bazény

Krycia plachta Silverado je vyrobená z laminovanej tkanej polyetylénovej fólie s vysokou hustotou tkania. Vďaka tomu je vysoko trvácna a odolná voči mechanickému poškodeniu. Maximálna odolnosť plachty voči UV-žiareniu zaručuje jej dlhú životnosť. Plachta disponuje pútkami na pripevnenie k bazénu a polyesterovým zosilnením na okrajoch. Farba je strieborná/čierna.

Zimné prekrytie Silverado 8,0 x 4,0m

Zimné krycie plachty - funkcia

Zimné krycie plachty slúžia na ochranu povrchu bazéna aj jeho zabudovaných častí pred mrazom, čím prispievajú k predĺženiu jeho životnosti. Prekrytie bazéna počas celej zimy oceníte aj pri jarnom čistení a jeho opätovnom uvedení do prevádzky. Krycie plachty efektívne ochránia bazén pred lístím, drobnými konármi a inými nečistotami z okolia aj mimo kúpacej sezóny. Plachty sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej fólie, vďaka čomu vydržia odolávať náporom nepriaznivého počasia aj niekoľko rokov.

Výber vhodnej plachty pre váš bazén

Prvým kritériom pri výbere zimnej krycej plachty na bazén je jeho tvar. Na výber sú kruhové, oválne aj obdĺžnikové plachty. Pri výbere správnej veľkosti pamätajte na to, že plachta musí pokryť nie len hladinu, ale aj okraje bazéna. Tiež musí mať dostatočný presah na prichytenie o okraj. Plachtu o okraj upevníte stiahnutím po obvode bazéna. Pred kúpou je dôležité preveriť, či je plachta vhodná na nadzemné alebo zapustené bazény.

 

Technické údaje:

Rozmer: 8,0 x 4,0 m

Hrúbka: 250 mikrónov

Materiál: PE fólia

Farba: strieborná/čierna

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zimné krycie plachty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: