Tepelný výmenník Solar D-NWT 35 - 60 kW

ZADARMOZADARMO
elektricky tepelny vymennik nwt bazen centrum
1 224 € 1 020 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Tepelný výmenník Solar D-NWT 35 - 60 kW je trubicový solárny výmenník tepla z ocele AISI 316L, tento výmenník efektívne spolupracuje so systémami využívanými solárny ohrev, tepelné čerpadlá a kondenzačné plynové kotle, súčasťou dodávky sú nerezové objímky pre upevnenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tepelný výmenník Solar D-NWT 35 - 60 kW

Tepelný výmenník Solar D-NWT 35 - 60 kW je trubicový solárny výmenník tepla z ocele AISI 316L, využijete ho na ohrev bazénovej vody. Je zostrojený tak, aby efektívne spolupracoval so systémami využívanými solárny ohrev. Môžete ho využíva tiež spolu s tepelným čerpadlom alebo kondenzačným plynovým kotlom. Súčasťou balenia sú nerezové objímky pre upevnenie. 
Tepelný výmenník Solar D-NWT 35 - 60 kW

Tepelný výmenník Solar D-NWT 35 - 60 kW na celoročný ohrev

Bazénové rúrkové výmenníky sa napájajú na bazénovú filtráciu. Tieto výmenníky sú navrhnuté špeciálne na zohrievanie vody v bazénoch tak, aby boli čo najefektívnejšie. Tepelné výmenníky fungujú na princípe odoberania tepla z vody, ktorá je zohriata iným zdrojom. Odobraté teplo potom odovzdávajú chladnejšej vode z bazéna, ktorá taktiež prúdi cez výmenník. Výsledkom je teplejšia voda v bazéne.  

Použitie tepelného výmenníka

Tepelné výmenníky sú vhodnejšie skôr pre interiérové bazény než pre tie exteriérové. Pre optimálne fungovanie si totiž vyžadujú zdroj tepla, napríklad plynový kotol. Zdroj ohrevu by mal byť umiestnený čo najbližšie pri výmenníku, aby sa doň dostávala čo najteplejšia voda. Rúrkový výmenník tepla možno použiť aj pre menšie vonkajšie bazény, nakoľko je menej náročný na čistotu vody.

 Technické údaje:

  • Max. tlak na strane ohrevu: 10 bar
  • Max. tlak na strane bazénu: 3 bar
  • Prietok (priemer): 2,8 m3/h
  • Zmena tlaku (prim): 0,35 bar
  • Prietok (sekunder): 12 m3/h
  • Zmena tlaku (sekunder): 0,25 bar
  • Výkon pri 50°: 60 kW
  • Výkon pri 40°: 40 kW
  • Rozmery: 1050 x 125 mm
 

Dodatočné parametre

Kategória: Tepelné výmenníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: