Reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón

ZADARMOZADARMO
svetlomet std2002 halogen bazen centrum
240 € 200 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón by nemal chýbať v žiadnom bazéne, ktorý si chcete užívať aj večer a v noci. Určené pre bazén: betónový, výkon: 35 W, typ svetla: LED, farba svetla: biela studená

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón

Reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón by nemal chýbať v žiadnom bazéne, ktorý si chcete užívať aj večer a v noci. Svetlá je možné zabudovať do steny bazéna vo výstavbe alebo v príprave, ale sú vhodné aj pre už hotové bazény. Do hotových bazénov sa inštalujú pomocou inštalačného prvku alebo na magnet. Osvetlenie prinesie do bazéna príjemnú atmosféru, ale zároveň aj zvýši bezpečnosť. Reflektory by mali byť inštalované aj v blízkosti rebríka alebo schodíkov.

Odolný reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón s vysokou svietivosťou

Reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón je podvodové osvetlenie bazénov dodávané s LED žiarovkou. Špeciálny priesvitný difúzor svetiel Crystal je vyrobený z číreho polykarbonátu, a spolu so žiarovkami SMD LED zabezpečia vynikajúcu svietivosť a dlhú životnosť. Dodávané s 2,5 m káblom 2x1,5 Ø8 mm.

LED žiarovky sú aj k životnému prostrediu

LED žiarovky sú známe svojou energetickou úspornosťou, medzi ich výhody patrí aj dlhá životnosť a absencia ortuti, ťažkých kovov a jedovatých látok. Okrem toho sú LED žiarovky z veľkej časti recyklovateľné. Šetria tak životné prostredie aj vašu peňaženku. Nízka spotreba energie a dlhá životnosť patria medzi ich najväčšie výhody. LED svetlá do bazéna sú moderné varianty starších halogénových svetiel - halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W.

Kam umiestniť reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón

Osvetlenie do bazéna je estetický doplnok, ktorý vynikne pri večernom kúpaní. Okrem toho by však mal byť aj funkčný a zvyšovať bezpečnosť.  Aby vám osvetlenie slúžilo čo najlepšie, musí byť správne umiestnené. Reflektor môžete osadiť do steny aj dna, ale za vhodnejšie sa považuje osadenie osvetlenia do bočných stien bazéna v hĺbke 50 - 70 cm pod hladinou, aby vás neoslňovalo. Zabudnúť by ste nemali ani na to, že kvôli bezpečnosti by mali byť osvetlené aj schody alebo rebríky do bazéna.

Reflektor STD2002 Crystal SMD WHITE LED 35W/12V pre betón

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: betónový
  • Výkon: 35 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: biela studená

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m 

Dodatočné parametre

Kategória: LED svetlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: