Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie

ZADARMOZADARMO
svetlomet std2002 halogen bazen centrum
298,80 € 249 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie má v bazéne nielen funkčnú úlohu, ale postará sa aj o príjemnú atmosféru počas plávania alebo relaxu v bazéne. Určené pre bazén: s fóliou, výkon: 35 W, typ svetla: LED, farba svetla: RGB farebná s nastaviteľnými farbami

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie

Svetlá pre bazény sú vhodným doplnkom na večerné kúpanie. Svetlá je možné zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, prípadne ich inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet. Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie má v bazéne nielen funkčnú úlohu, ale postará sa aj o príjemnú atmosféru počas plávania alebo relaxu v bazéne. Osvetlenie bazénov je dôležité aj z pohľadu bezpečnosti. Mali by ste ich inštalovať tak, aby dostatočne osvetlili aj schody alebo rebríky do bazéna.

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie s LED žiarovkou

Reflektor Crystal pre podvodové osvetlenie bazénov je dodávaný s LED žiarovkou. Špeciálny priesvitný difúzor svetiel Crystal je vyrobený z číreho polykarbonátu. Spolu so žiarovkami SMD LED zabezpečia vynikajúcu svietivosť a životnosť. LED svetlá do bazéna sú moderné varianty starších halogénových svetiel. LED svetlá sa vyznačujú najmä nízkou spotrebou (halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W) a veľmi dlhou životnosťou. Dodávané s 2,5 m káblom 2 x 1,5 Ø 8 mm.

Ako umiestniť reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie do bazénu

Bazénové osvetlenie môžete umiestniť na steny aj na dno. Treba však myslieť na to, že pri relaxovaní alebo plávaní vám môže svetlo svietiť priamo do očí. Preto sa viac odporúča inštalácia osvetlenia do bočných stien. Bazén bude presvetlený a svetlo vás nebude oslňovať. Za optimálnu výšku sa považuje 50 – 70 cm pod hladinou vody. Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie nezabudnite inštalovať aj v blízkosti schodíkov alebo rebríka.

Výhody LED osvetlenia

Hlavnými výhodami LED osvetlenia sú šetrnosť k životnému prostrediu a úspora elektrickej energie. LED majú dlhú životnosť, takže si vyžadujú menej častú výmenu, navyše sa dajú do veľkej miery recyklovať, neobsahujú ortuť či iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj minimálna spotreba elektrickej energie a minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: s fóliou
  • Výkon: 35 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: RGB farebná s nastaviteľnými farbami

 

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre fólie

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m 
  • tesnenia a príruba k bazénu s fóliou 

Dodatočné parametre

Kategória: LED svetlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: