Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre betón

ZADARMOZADARMO
26921 reflektor std2002 crystal rgb smd led 35w 12v pre beton
302,40 € 252 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre betón je možné zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, prípadne ho inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet. Určené pre bazén: betónový, výkon: 35 W, typ svetla: LED, farba svetla: RGB farebná s nastaviteľnými farbami

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre betón

Svetlá pre bazény oceníte najmä pri večernom a nočnom kúpaní. Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre betón je možné zabudovať do steny práve pripravovaného bazéna, prípadne ho inštalovať do už hotového bazéna pomocou inštalačného prvku alebo na magnet. Reflektory je potrebné osadiť v dostatočnom počte, aby bol osvetlený bazén, ale aj schody alebo rebríky do bazéna. Osvetlenie bazénov nemá len estetickú funkciu, ale je dôležité aj z pohľadu bezpečnosti.

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre betón s dlhou životnosťou

Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre betón je určený pre podvodové osvetlenie bazénov. Súčasťou balenia je aj s LED žiarovka. Špeciálny priesvitný difúzor svetiel Crystal je vyrobený z číreho polykarbonátu. Keď sa skombinuje so žiarovkami SMD LED, výsledkom je vynikajúca svietivosť a životnosť. LED svetlá do bazéna sú moderná náhrada starších halogénových svetiel, pričom sa vyznačujú najmä nízkou spotrebou (halogénová žiarovka 300 W približne zodpovedá LED žiarovke 54 W) a veľmi dlhou životnosťou. Dodávané s 2,5 m káblom 2x1,5 Ø8 mm.

Ako umiestniť reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V do bazénu

Bazénové osvetlenie sa môže osádzať na steny aj na dno bazéna. Pred osadením ale myslite na to, že svetlo by vás nemalo oslňovať. Pri relaxe alebo plávaní by vás určite nepotešilo, keby vám svetlo svietilo priamo do očí. Preto sa odporúča inštalácia osvetlenia do bočných stien. Pri vhodnom rozmiestnení bude bazén dostatočne presvetlený a zároveň vás svetlo nebude oslňovať. Za optimálnu výšku osadenia sa považuje 50 – 70 cm pod hladinou vody. Reflektor STD2002 Crystal nezabudnite inštalovať aj v blízkosti schodíkov alebo rebríka.

Výhody LED osvetlenia

Medzi najväčšie výhody LED osvetlenia patria šetrnosť k životnému prostrediu a úspora elektrickej energie, teda aj peňazí. LED žiarovky vynikajú dlhou životnosťou, takže je potrebná aj menej častá výmena. Žiarovky sa dajú do veľkej miery recyklovať, neobsahujú ortuť či iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj minimálna spotreba elektrickej energie a minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

 Reflektor STD2002 Crystal RGB SMD LED 35W/12V pre betón

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: betónový
  • Výkon: 35 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: RGB farebná s nastaviteľnými farbami

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo + žiarovka
  • 1 ks kábel 2,5m
 

Dodatočné parametre

Kategória: LED svetlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: