Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m

Vďaka murovacím prvkom Porocell sa môžete pustiť do výstavby bazéna aj svojpomocne. Polystyrénové tvárnice sa ľahko upravujú na potrebné rozmery, môžete ich rezať ostrým nožom alebo pílkou vždy po 25 cm. Sú veľmi pevné vďaka svojej hustote, takže unesú tlak vody na steny bazéna. Jednotlivé bloky sa ukladajú do požadovaného tvaru steny. Zámky, ktorými sú vybavené, sa postarajú o to, aby k sebe pevne a presne pasovali.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m vám ušetrí aj čas inak potrebný na prípravu debnenia. Betón sa jednoducho naleje do tvárnic vyarmovaných konštrukčnou oceľou. Keďže vďaka vysokej tepelnoizolačnej schopnosti systému Porocell nebude potrebné ani dodatočné zateplenie, ušetríte ďalší čas aj náklady pri stavbe bazéna.

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m pre tvarovanie oblúkov

 

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m je určená ako doplnok ku systému tvárnic Porocell. Využijete ju na tvarovanie oblúkov vášho bazéna. Keďže jednotlivé bloky sa jednoducho tvarujú a prispôsobujú, budete mať veľkú voľnosť pri výbere formy bazéna. Bazény postavené z Porocellu navyše maximálne zužitkujú slnečné žiarenie na zohriatie vody. Tá sa zohrieva už začiatkom sezóny rýchlejšie a neskôr si dlhšie udrží svoju teplotu. Pre teplejšiu vodu aj na konci sezóny môžete použiť tepelné čerpadlo.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.