Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m

1,66 € 1,38 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m

Rozmýšľate nad stavbou bazéna? S tvárnicami Porocell si môžete zvoliť formu aj rozmery podľa vašich predstáv. Dajú sa presne ukladať do požadovanej výšky stien, ľahko sa s nimi manipuluje a jednoduchým orezaním ich prispôsobíte vašim potrebám. Prácu tak zvládnete aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m sa vyznačuje vysokou pevnosťou a nízkou hmotnosťou. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu s vysokou hustotou a vynikajuco vydrží nápor vody na steny bazéna. Výhodou týchto murovacích prvkov je, že pri stavbe bazéna nie je potrebné šalovanie ani dodatočné zatepľovanie.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,25 m

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 m ochráni bazén pred výkyvmi teplôt

Každý zapustený vonkajší bazén je vystavený aj teplotným výkyvom. Tie môžu spôsobiť dilatáciu a pnutie v obvodových stenách. Systém Porocell ochráni konštrukciu bazéna aj jeho fóliu pred poškodením, pretože pohlcuje tieto pnutia. Zároveň si užijete teplejšiu vodu a dlhšiu sezónu, keďže bazén vystavaný z tvárnic Porocell má vynikajúce tepelnoizolačné schopnosti.

Polystyrénová tvárnica Porocell Eco oblúkový prvok EPS30 R = 1,5 vám pomôže pri vystavaní oblých tvarov bazéna. Bloky Porocell sa osádzajú na železobetónovú platňu, vyarmujú sa konštrukčnou oceľou vyplnia betónom bez potreby prichystať debnenie. Na základovej doske a po obvodových stenách následne upevníte geotextíliu a potom môžete aplikovať fóliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.