Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,75 m

3,28 € 2,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Tvárnice Porocell vďaka svojim vlastnostiam umožňujú jednoduchú stavbu bazéna aj svojpomocne. Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,75 m pre oblúk bazéna ušetrí čas a náklady na šalung a dodatočnú tepelnú izoláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,75 m

Vďaka murovacím prvkom Porocell si so stavbou vášho bazéna poradíte aj svojpomocne. Pri práci s tvárnicami nie je potrebné debnenie, len jednoduché ukladanie tvárnic na železobetónovú platňu do požadovaného tvaru. Jednotlivé bloky ľahko sa dajú ľahko prispôsobiť predstavám a potrebám. Na ich opracovanie je potrebný len ostrý nôž alebo píla, ktorou sa extrudovaný polystyrén zreže vždy po 25cm. Napriek nízkej hmotnosti vyniká polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,75 m vysokou pevnosťou a celý systém tvárnic Porocell ľahko odolá tlakom vody na konštrukciu bazéna.

 Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,75 m pre formovanie oblúkov

 Polystyrénová tvárnica Porocell BigBlock oblúkový prvok EPS30 R = 1,75 m je prvok potrebný na stavbu zaoblených stien bazéna. Vďaka flexibilným a dobre tvarovateľným blokom budete mať potrebnú voľnosť pri plánovaní bazéna, tvárnice sa prispôsobia vašim potrebám.

Pri výstavbe bazéna s Porocellom nie je potrebné ani dodatočné zateplenie jeho stien. Tvárnice majú totiž vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Voda sa navyše zohrieva rýchlejšie a udrží si svoju teplotu. Systém Porocell odoláva aj vplyvom mrazu a výkyvom teplôt -  pohlcuje pnutia, ktoré by mohli spôsobiť poškodenie fólie alebo konštrukcie bazéna

Dodatočné parametre

Kategória: Polystyrénové tvárnice Porocell
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIRSCH je medzinárodná spoločnosť s ústredím v Rakúsku a 27 výrobnými závodmi v Európe. Zaoberá sa používaním univerzálneho materiálu EPS (expandovateľný polystyrén). V jej sortimente môžeme nájsť produkty ako tvarované diely, izolačné materiály pre vnútorné i vonkajšie steny, strechy, bloky bazénov alebo tepelnoizolačný ľahký betón.