Elektrický ohrev Evo D-EWT 9 kW - špirála

Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
elektricky ohrev evo bazen centrum 1
360 € 300 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Elektrický ohrev Evo D-EWT 9 kW - špirála na ohrev vody v domácich bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, v akváriách a v iných podobných zariadeniach umožňuje plynulú reguláciu teploty.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo D-EWT 9 kW - špirála

Elektrický ohrev Evo D-EWT 9 kW - špirála na ohrev vody v domácich bazénoch je náhradný diel pre elektrický ohrev Evo D-EWT 9 kW.  Môžete si ho vybrať na ohrev víriviek, masážnych a detských bazénov aj akvárií. Nie je vhodný do bazénov so slanou vodou. 

Špirála je dôležitým prvkom systému, ktorý premieňa elektrickú energiu na teplo, ktoré sa potom odovzdáva vode v bazéne. Táto vykurovacia špirála sa obsahuje elektricky poháňaný prvok, ktorého o hlavným účelom je generovať teplo.

Opotrebovaná špirála potrebuje výmenu

Postupné opotrebovanie špirály a potreba jej výmeny sú ovplyvnené rôznymi faktormi, ako je intenzita používania bazéna a kvalita vody. Pravidelná údržba bazéna a jeho vykurovacieho systému môže výrazne predĺžiť životnosť vykurovacej špirály. Táto údržba zahrňuje udržiavanie optimálnej hladiny chemikálií vo vode, udržiavanie stabilného pH a pravidelné čistenie filtračného systému.

Prítomnosť tvrdej alebo agresívnej vody môže urýchliť opotrebovanie vykurovacej špirály, preto sú nevyhnutné pravidelné vizuálne kontroly jej stavu. Ak sa zistia akékoľvek známky opotrebovania, korózie alebo iných problémov, výmena vykurovacej špirály je nevyhnutná. Čím dlhšie je bazén v prevádzke a čím intenzívnejšie sa vykurovací systém využíva, tým častejšia môže byť potreba výmeny špirály. Pri celoročnom používaní bazénov je dôležité mať na pamäti, že vykurovacie špirály môžu vyžadovať častejšiu údržbu a výmenu.

Elektrický ohrev Evo D-EWT 9 kW sa ľahko inštaluje

Elektrický ohrev je možné používať ohrev bazéna všade tam, kde nie je možné alebo nechcete inštalovať solárny ohrev či tepelné čerpadlo. Evo D-EWT je výhrevné teleso vyrobené z kvalitného Incoloy 825. Je to zliatina železa, niklu a chrómu s prídavkami titánu, molybdénu a medi. Molybdén zlepšuje odolnosť telesa voči korózii. Balenie obsahuje špirálu. Kompletný ohrev si môžete objednať u nás. Tento elektrický ohrev vám prinesie dobrý pomer ceny a výkonu. Výhodami sú kompaktné rozmery, odolnosť a pevnosť.

Technické parametre - elektrický ohrev Evo D-EWT 9 kW - špirála:

  • Materiál špirály: Incoloy 825
  • Výkon ohrevu: 9 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: