Elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála

ZADARMOZADARMO
spirala
345,60 € 288 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála, náhradná špirála do elektrického ohrevu na ohrev vody v domácich bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, v akváriách a v iných podobných zariadeniach umožňuje plynulú reguláciu teploty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála

Elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála premieňa elektrickú energiu na teplo, ktoré sa potom odovzdáva vode v bazéne. Táto náhradná vykurovacia špirála do elektrického ohrevu obsahuje z elektricky poháňaný prvok, ktorého účelom je generovať teplo. Elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou je účinný a rýchly spôsob, vďaka ktorému môžete mať vo vašom bazéne teplú vodu aj počas dní, kedy na jej ohrev nepostačuje prirodzené teplo. Na dosiahnutie očakávaného účinku je však dôležité ohrev správne dimenzovať a udržiavať. Vhodný model z dlhodobého hľadiska čo najefektívnejší vyberiete podľa objemu vášho bazéna.

Spoľahlivý elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála pre domáce bazény a akvária

Elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála je určený do domácich bazénov s menším objemom. Táto náhradná špirála do elektrického ohrevu  je výbornou voľbou do víriviek, akvárií, detských, domácich a masážnych bazénov. Tento model je kompatibilný s elektrickým ohrevom Evo D-EWT 6 kW. O odolnosť voči korózii, kyselinám a soliam sa postará materiál Incoloy 825, z ktorého je náhradná špirála vyrobená. Nie je vhodné používať ju v bazénoch so slanou vodou.

elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála

Špirála sa časom opotrebuje a potrebuje výmenu

Na frekvenciu výmeny špirály v elektrickom ohreve bazéna má vplyv niekoľko faktorov. Patria sem intenzita používania bazéna a kvalita vody. Platí, že čím viac bazén využívate a čím intenzívnejšie sa používa elektrický ohrev, tým častejšie môže byť potrebná výmena špirály. Na predĺženie životnosti špirály bude potrebná pravidelná údržba bazéna a jeho zariadenia. Zamerať sa je potrebné na udržiavanie optimálnej hladiny chemikálií a stabilného pH vody. Vhodné je tiež pravidelne čistiť filtráciu bazéna.

Na stav vykurovacej špirály môže vplývať aj tvrdá alebo agresívna voda. Môžu urýchliť jej opotrebovanie. Aby ste predišli problémom s nedostatočným výkonom, nevyhnutné sú pravidelné vizuálne kontroly stavu špirály. Pri objavení znakov opotrebovania je potrebné špirálu v elektrickom ohreve bazéna vymeniť. 

náhradná špirála do elektrického ohrevu Evo D-EWT 6 kW

Elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW na jednoduchý ohrev bazéna

Elektrický ohrev je vhodný na ohrev vody v bazéne všade tam, kde nie je možné využívať solárny ohrev alebo tepelné čerpadlo. Pripojenie ohrevu je jednoduché a rýchle, potrvá vám maximálne niekoľko desiatok minút. Potom sa už môžete tešiť na kúpanie v bazéne s ohriatou vodou.

Elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW má puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI 316. Evo D-EWT má dvojitú ochranu, ktorá pozostáva z ochrany pred prehriatím a externý detektor prietoku, ktorý vypne zariadenie pri nízkom prietoku. Ide o spoľahlivý elektrický ohrev s dobrým pomerom ceny a výkonu. Pri jeho používaní oceníte kompaktné rozmery, vysokú pevnosť a odolnosť.

Technické parametre - elektrický ohrev Evo D-EWT 6 kW - špirála:

  • Materiál špirály: Incoloy 825
  • Výkon ohrevu: 6 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: