Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála

ZADARMOZADARMO
spirala
410,40 € 342 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála na ohrev vody v domácich bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, v akváriách a v iných podobných zariadeniach umožňuje plynulú reguláciu teploty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála

Náhradná špirála pre elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW je kľúčovým prvkom systému, ktorého úlohou je premena elektrickej energie na teplo potrebné na ohrev vody v bazéne. Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála obsahuje elektricky poháňaný prvok, ktorý môže mať rôzny tvar a konfiguráciu. Jeho úlohou je generovať teplo.

Elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou je vyhľadávaným spôsobom zohrievania vody v bazéne. Je vhodnou voľbou na používanie počas dní, kedy prirodzené teplo nestačí na udržiavanie teplej vody na kúpanie. Elektrický ohrev je veľmi dôležité správne dimenzovať. Do menšieho bazéna vám postačí model s nižším výkonom, do väčšieho budete potrebovať výkonnejší model. Aby bol z dlhodobého hľadiska čo najefektívnejší, bude vyžadovať aj správnu starostlivosť. 

Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála

Spoľahlivý elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála pre domáce bazény

Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála je náhradná špirála pre elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW. Tento ohrev je vhodný na používanie v v domácich bazénoch s menším objemom, môžete si ho vybrať tiež do víriviek, detských a masážnych bazénov. Špirála je vyrobená z Incoloy 825 (zliatiny niklu), ktorá vyniká výbornou odolnosťou voči korózii, kyselinám a soliam. Táto náhradná špirála však nie je vhodná pre bazény so slanou vodou.

Kedy vymeniť vykurovaciu špirálu

Výmena špirály vykurovacieho ohrevu je potrebná, keď dôjde k jej opotrebovaniu. Doba jej životnosti závisí od viacerých faktorov. Sú to typy špirály, intenzita využívania bazéna a tiež kvalita vody. Životnosť špirály je možné výrazne predĺžiť pravidelnou údržbou bazéna a jeho vybavenia. Je vhodné udržiavať optimálnu hladinu chemikálií vo vode, udržiavať stabilné pH vody, pravidelne by ste mali tiež čistiť filtračný systém. K opotrebovaniu prispieva aj časté využívanie bazéna a intenzívnejšie používanie elektrického ohrevu. Vykurovacia špirála môže vyžadovať častejšiu výmenu, ak je bazén využívaný počas celého roka. 

Opotrebovanie špirály elektrického ohrevu bazéna môže zrýchliť tvrdá alebo agresívna voda. Ak používate tento typ ohrievania vody je potrebné pravidelné stav špirály pravidelne kontrolovať. V prípade, že si všimnete príznaky opotrebovania, korózie alebo iné problémy, je nevyhnutné ju  vymeniť. 

Špirála pre Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW

Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW s nenáročnou inštaláciou

Elektrický ohrev Evo D-EWT využijete na ohrev vody v bazéne namiesto solárneho ohrevu alebo tepelného čerpadla, ak ich nechcete alebo nemôžete používať.  Pripojenie zariadenia je jednoduché. Zvládnete ho behom niekoľko desiatok minút po vybalení a hneď môžete zohrievať vodu v bazéne, aby bola ohriata na teplotu vhodnú na kúpanie.

Elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW má puzdro z nehrdzavejúcej ocele AISI 316 a dvojitú ochranu. Tá pozostáva z ochrany pred prehriatím a externého detektoru prietoku, ktorý vypne zariadenie pri nízkom prietoku. Tento spoľahlivý elektrický ohrev vám prinesie dobrý pomer ceny a výkonu. Má kompaktné rozmery,  spoľahnúť sa môžete tiež na jeho pevnosť a odolnosť.

Technické parametre - elektrický ohrev Evo D-EWT 15 kW - špirála:

  • Materiál špirály: Incoloy 825
  • Výkon ohrevu: 15 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: