Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
elektricky ohrev evo bazen centrum 1
381,60 € 318 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.12.2023

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála na ohrev vody v domácich bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, v akváriách a v iných podobných zariadeniach umožňuje plynulú reguláciu teploty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

Vykurovacia špirála pre elektrický ohrev bazéna Evo D-EWT 12 kW je kľúčovým prvkom systému, ktorý premieňa elektrickú energiu na teplo, ktoré sa potom odovzdáva vode v bazéne. Vykurovacia špirála obsahuje elektrický prvok, ktorý je napájaný elektrickým prúdom. Tento prvok môže mať rôzne tvary a konfigurácie, ale jeho hlavným účelom je v podstate generovanie tepla.

Celkovo je elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou účinný a rýchly spôsob, ako udržať vodu v bazéne teplú, najmä v obdobiach, keď prirodzené teplo nestačí. Je však dôležité správne dimenzovať a udržiavať vykurovací systém, aby bol dlhodobo čo najefektívnejší a najspoľahlivejší.

Špirála pre elektrický ohrev bazéna Evo D-EWT 12 kW pre domáce bazény

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála je vhodný pre ohrev EVO D-EWT 12kW, ktorý sa používa na ohrev vody v bazénoch s menším objemom. Ideálny je pre domáce bazény, vírivky, detské a masážne bazény. 3pirála je vyrobená z materiálu Incoloy 825. Je to zliatina niklu, ktorá je známa svojou vysokou odolnosťou voči korozívnemu prostrediu, najmä voči kyselinám a soliam. Špirála nie je vhodná pre bazény so slanou vodou.

Výmena výhrevnej špirály

Frekvencia výmeny vykurovacej špirály v elektrickom ohrievači bazéna môže závisieť od viacerých faktorov vrátane typu špirály, spôsobu používania bazéna a kvality vody. Pravidelná údržba vášho bazéna a jeho zariadenia môže predĺžiť životnosť vykurovacej špirály. Myslí sa tým napríklad udržiavanie optimálnej hladiny chemikálií vo vode, udržiavanie stabilného pH a čistenie filtračného systému.

Tvrdá alebo agresívna voda môže spôsobiť rýchlejšie opotrebovanie špirály. Pravidelne kontrolujte stav vykurovacej špirály, ak spozorujete známky opotrebovania, korózie alebo iné problémy, špirálu treba vymeniť. Čím dlhšie je bazén v prevádzke a vykurovacia špirála je v chode, tým rýchlejšie môže dôjsť k jej opotrebovaniu. Ak bazén používate celoročne, majte na pamäti, že špirála môže vyžadovať častejšiu údržbu.

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW s jednoduchou inštaláciou

Elektrický ohrev, pre ktorý je určená táto špirála si môžete vybrať na ohrev vody v bazéne, ak nechcete alebo nie je možné používať solárny ohrev či tepelné čerpadlo. Pripojenie podľa priloženého návodu nie je náročné. Zvládnete ho počas niekoľko desiatok minút a potom už môžete zohrievať vodu v bazéne, aby bola pripravená na kúpanie. Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW má puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele AISI 316.

Je vybavený dvojitou ochranou, ktorá sa skladá z ochrany pred prehriatím a externým detektorom prietoku, ktorého úlohou je vypnúť zariadenie pri nízkom prietoku. Ide o spoľahlivý elektrický ohrev s dobrým pomerom ceny a výkonu. Výhodami sú kompaktné rozmery, pevnosť a odolnosť. V balení je iba špirála, kompletný ohrev je možné objedať si u nás.

Technické parametre - elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

  • Materiál špirály: Incoloy 825
  • Výkon ohrevu: 12 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: