Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

ZADARMOZADARMO
spirala
381,60 € 318 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.2.2024

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála na ohrev vody v domácich bazénoch, vírivkách, masážnych bazénoch, detských bazénoch, v akváriách a v iných podobných zariadeniach umožňuje plynulú reguláciu teploty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

Vykurovacia špirála pre elektrický ohrev bazéna Evo D-EWT 12 kW je kľúčovým prvkom systému, ktorý premieňa elektrickú energiu na teplo. To sa potom odovzdáva vode v bazéne. Elektrický ohrev bazéna Evo D-EWT 12 kW - špirála obsahuje elektrický prvok, ktorý je napájaný elektrickým prúdom. Tento prvok môže mať rôzne tvary a konfigurácie, ale jeho hlavným účelom je generovanie tepla.

Elektrický ohrev bazéna s vykurovacou špirálou je účinný a rýchly spôsob, ako udržať vodu v bazéne teplú. Využijete ho najmä v obdobiach, keď prirodzené teplo na ohriatie vody nestačí. Je však dôležité správne dimenzovať a udržiavať vykurovací systém, aby bol dlhodobo čo najefektívnejší a najspoľahlivejší.

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

Elektrický ohrev bazéna Evo D-EWT 12 kW - špirála pre domáce bazény

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála je vhodný pre ohrev EVO D-EWT 12kW, ktorý sa používa na ohrev vody v bazénoch s menším objemom. Ideálny je pre domáce bazény, vírivky, detské a masážne bazény. Špirála je vyrobená z materiálu Incoloy 825. Je to zliatina niklu, ktorá je známa svojou vysokou odolnosťou voči korozívnemu prostrediu, najmä voči kyselinám a soliam. Špirála nie je vhodná pre bazény so slanou vodou.

Výmena výhrevnej špirály

Frekvencia výmeny vykurovacej špirály v elektrickom ohrievači bazéna môže závisieť od viacerých faktorov vrátane typu špirály, spôsobu používania bazéna a kvality vody. Pravidelná údržba vášho bazéna a jeho zariadenia môže predĺžiť životnosť vykurovacej špirály. Myslí sa tým napríklad udržiavanie optimálnej hladiny chemikálií vo vode, udržiavanie stabilného pH a čistenie filtračného systému.

Tvrdá alebo agresívna voda môže spôsobiť rýchlejšie opotrebovanie špirály. Potrebné je pravidelne kontrolovať jej stav. Ak spozorujete známky opotrebovania, korózie alebo iné problémy, špirálu treba vymeniť. Čím dlhšie je bazén v prevádzke a vykurovacia špirála je v chode, tým rýchlejšie môže dôjsť k jej opotrebovaniu. Ak bazén používate celoročne, majte na pamäti, že môže vyžadovať častejšiu údržbu.

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW s jednoduchou inštaláciou

Elektrický ohrev, pre ktorý je určená táto náhradná špirála si môžete vybrať na ohrev vody v bazéne, ak nechcete alebo nie je možné používať solárny ohrev či tepelné čerpadlo. Pripojenie podľa priloženého návodu nie je náročné. Zvládnete ho počas niekoľko desiatok minút a potom už môžete zohrievať vodu v bazéne, aby bola pripravená na kúpanie.

Elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW má puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele AISI 316. Je vybavený dvojitou ochranou, ktorá sa skladá z ochrany pred prehriatím a externým detektorom prietoku, ktorého úlohou je vypnúť zariadenie pri nízkom prietoku. Ide o spoľahlivý elektrický ohrev s dobrým pomerom ceny a výkonu. Výhodami sú kompaktné rozmery, pevnosť a odolnosť. V balení je iba náhradná špirála, v našej ponuke si môžete objednať tiež kompletný ohrev.

Technické parametre - elektrický ohrev Evo D-EWT 12 kW - špirála

  • Materiál špirály: Incoloy 825
  • Výkon ohrevu: 12 kW

Obsah balenia:

  • 1 špirála

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrev
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: