Dávkovač tabletového chlóru 2,5 kg, in-line

32,88 € –6 %
69320 d vkovac tabletoveho chloru 2 5 kg bazen centrum
32,88 € –6 % 30,60 € 25,50 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Bazénová chémia je nevyhnutná súčasť starostlivosti o bazén. Dávkovač tabletového chlóru 2,5 kg, in-line vám však túto pravidelnú povinnosť zjednoduší.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovač tabletového chlóru 2,5 kg, in-line

Bazénová chémia je nevyhnutná súčasť starostlivosti o čistotu vody v bazéne. Dávkovač tabletového chlóru 2,5 kg, in-line vám túto pravidelnú povinnosť uľahčí. Tento poloautomatický dávkovač bazénovej chémie má zásobník na chlórové tablety, ktorý bude potrebné len raz za čas naplniť, nastaviť môžete aj požadované dávkovanie. Bazénová chémia, ku ktorej patrí aj chlór, zabezpečuje optimálnu čistotu vody, jej pH vody, bráni množeniu rias a zakaleniu vody. Tabletové dávkovače chlóru tak prispejú k dosahovaniu priezračnej vody na kúpanie počas celej sezóny.  

Dávkovač tabletového chlóru 2,5 kg, in-line dlhodobo dezinfikuje bazénovú vodu

Dávkovač tabletového chlóru 2,5 kg, in-line je poloautomatický dávkovač bazénovej chémie. Do jeho zásobníka je možné vložiť až 2,5 kg bazénových tabliet, ktoré budú postupne dezinfikovať vodu, čím vás zbaví starostí s dávkovaním chémie na pomerne dlhý čas. Doba, počas ktorej bude samostatne dávkovať chémiu závisí aj od objemu bazénu. Dávkovač bazénovej chémie sa inštaluje priamo na potrubný rozvod bazénovej filtrácie. Po jej zapnutí voda prúdi cez zásobník dávkovača, kde sa naviaže s dezinfekciou. Ďalej pokračuje výtlačnou trubkou do bazéna. Úprava vody je vďaka dávkovačom jednoduchšia a šetrí váš čas.

Dávkovač tabletového chlóru 2,5 kg, in-line

Regulácia množstva chlóru 

Tabletový dávkovač chlóru vám umožní regulovať množstvo bazénovej chémie. Na tento účel je vybavený regulačným ventilom. Umožní vám tak pomerne presne nastaviť požadované množstvo chlóru, ktorý potom bude uvoľňovaný do vody tak, ako potrebujete. Dopĺňanie tabliet uľahčuje veko so závitom, ktoré sa dá ľahko odstrániť.  Dávkovač je vyrobený z chemicky odolných plastov, má dlhú životnosť, uzáver s dvojitou poistkou a jednoduché ovládanie, ktoré zvládne každý.

Pripojenie 1 1/2"

Obsah náplne: 2,5 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tabletové dávkovače chlóru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: