Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line

Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
d†vkovac tabletoveho chloru 16 8 kg bazen centrum
137,76 € 114,80 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.12.2023

Bazénová chémia je nevyhnutná súčasť starostlivosti o bazén. Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line vám však túto pravidelnú povinnosť zjednoduší.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line

Bazénová chémia je nevyhnutná súčasť starostlivosti o bazén. Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line vám však túto pravidelnú povinnosť zjednoduší. Ide o poloautomatický dávkovač bazénovej chémie, takže stačí naplniť zásobník chlórovými tabletami a nastaviť požadované množstvo dávkovania. Bazénová chémia, ku ktorej patrí aj chlór, zabezpečuje optimálne pH vody a zabráni vzniku rias a plesní. Tabletové dávkovače chlóru vám sa postarajú o čistú a nezávadnú vodu nielen po celé leto, ale celý rok.

Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line trvalo dezinfikuje vodu v bazéne

Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line je poloautomatický dávkovač bazénovej chémie. Do jeho zásobníka je možné vložiť až 16,8 kg bazénových tabliet, ktoré budú trvalo dezinfikovať vodu v bazéne. Starostí s dávkovaním chémie sa tak zbavíte na pomerne dlhý čas, závisí to však aj od objemu bazénu. Dávkovač bazénovej chémie sa pripojí priamo na potrubný rozvod bazénovej filtrácie. Po zapnutí filtrácie preteká časť vody cez zásobník dávkovača, kde sa naviaže s dezinfekciou a výtlačnou trubkou pokračuje do bazéna. Úprava vody je vďaka dávkovačom jednoduchšia, pričom ušetríte množstvo času.

Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line

Dávkovač tabletového chlóru 16,8 kg, off-line umožňuje regulovať množstvo chlóru

Množstvo bazénovej chémie je možné regulovať pomocou regulačného ventilu priamo na telese dávkovača. Vďaka tomu si viete pomerne presne nastaviť požadované množstvo chlóru, ktoré sa má uvoľňovať do vody. Veko so závitom sa dá ľahko odstrániť, čo umožňuje jednoduché doplnenie tabliet. Dávkovač je vyrobený z chemicky odolných plastov, má dlhú životnosť, uzáver s dvojitou poistkou a jednoduché ovládanie, ktoré zvládne každý.

Obsah náplne: 16,8 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tabletové dávkovače chlóru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: