Svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V

ZADARMOZADARMO
svetlomet mini2008 bazen centrum
199,20 € 166 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V je vhodný do menších bazénov s fóliou a jeho súčasťou je LED žiarovka s výkonom 6 W. Farba svetla: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V

Svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V je vhodný do menších bazénov s fóliou a jeho súčasťou je LED žiarovka s výkonom 6 W. LED svetlá do bazéna sú moderné varianty starších halogénových svetiel. Kvalitný svetlomet je vyrobený z bieleho plastu ABS. Svetlo je osadené farebnou LED žiarovkou, ktorá svieti rôznymi farbami či farebnými kombináciami. Večerné kúpanie tak môže byť zaujímavo spestrené nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Osvetlenie pre bazény navodí príjemnú atmosféru pri relaxe aj na párty pri bazéne.

Ako umiestniť svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V do bazénu

Bazénové osvetlenie sa môže osádzať na steny bazénov s fóliou. Pred osadením ale myslite na to, že svetlo by vás nemalo oslňovať pri plávaní a odpočinku v bazéne. Preto sa odporúča inštalácia osvetlenia do bočných stien vo výške 50 - 70 cm pod hladinou vody. Pri vhodnom rozmiestnení bude bazén dostatočne presvetlený a zároveň vás svetlo nebude nepríjemne oslňovať. Svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V nezabudnite inštalovať tak, aby boli osvetlené aj schody alebo rebríky do bazéna. Osvetlenie bazéna je dôležité nielen z pohľadu atmosféry, ale aj bezpečnosti.

Výhody - svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V

LED svetlá sa vyznačujú najmä nízkou spotrebou a veľmi dlhou životnosťou, čo sú jednoznačne ich najväčšie výhody. Vďaka tomu sú šetrné aj k životnému prostrediu, samozrejme s nízkou spotrebou elektrickej energie prichádza aj úspora financií. Dlhá životnosť zasa znamená menej častú výmenu žiarovky. LED žiarovky sa dajú do veľkej miery recyklovať, neobsahujú ortuť či iné ťažké kovy a jedovaté látky. Samozrejmosťou je aj minimálna produkcia tepla pri vysokej svietivosti.

Svetlomet MINI2008 36 RGB SMD LED pre fólie 6W/12V

Technické údaje:

  • Určené pre bazén: s fóliou
  • Výkon: 6 W
  • Typ svetla: LED
  • Farba svetla: RGB – farebná s nastaviteľnými farbami 

Obsah balenia:

  • 1 ks svetlo
  • 1 ks kábel 2,5 m 
 

Dodatočné parametre

Kategória: LED svetlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: