Sprcha solárna UNO 35 l - EKOSUN

Neohodnotené
194,90 € 162,42 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2023

Záhradná sprcha UNO s nezvyčajným objemom 35 l pre vonkajšie použitie

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprcha solárna UNO 35 l - EKOSUN

 

Záhradná sprcha UNO s nezvyčajným objemom 35 l pre vonkajšie použitie. Zaistí ohrev vody privádzanej zo záhradnej hadice a tým perfektný pocit pohodlia pri sprchovaní teplou alebo vlažnou vodou. Ohrev vody zabezpečuje slnečné žiarenie a telo sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Pre sprchovanie musí byť záhradná sprcha stále napojená na vodovodný rozvod. Ak nie je napojená, nie je možné sa sprchovať. Sprcha je navyše vybavená samostatným kohútikom vo výške kolien pre opláchnutie nôh alebo menších detí. Horná sprchovacia hlavica je vybavená kĺbom a možno ju tak polohovať do rôznych smerov. Sprcha sa kotví pomocou 4 skrutiek (nie sú súčasťou balenia) pevne k zemi, čím je zabezpečená jej perfektná stabilita.

 

Sprcha je vybavená ventilom pre možnosť nastavenia teploty výstupnej vody. S ohľadom na teplotu vody vo vnútri sprchy, ktorá môže dosahovať až 60 ° C sa odporúča sa najskôr natočiť ventil doprava, jeho vychýlením smerom od tela sprchy pustiť studenú vodou a následne vodu upraviť na požadovanú teplotu natáčaním ventilu smerom doľava.

10992038_3

 

Zo spodného kohoútika tečie len studená voda.

Maximálny prípustný tlak vody je 3 bary, kotviaca doska má 4 otvory s priemerom 9 mm. Rozteč dosky je 145 mm. Sprcha je celoplastová, iba kohútik je kovový. Súčasťou balenia je hadicová rýchlospojka.

 

Výhody solárnych spŕch:

  • Úspora

Solárne sprchy sú veľmi úsporným riešením, a to nielen čo sa priestorovej náročnosti týka. Ich užívanie je spojené najmä s ekonomickými dôvodmi a so znižovaním nákladov na ohrev vody.

               

  • Jednoduchosť inštalácie

Vynikajú veľmi jednoduchou montážou bez nutnosti stavebných úprav. Stačí len nájsť miesto, na ktorom bude sprcha chránená pred vetrom a na ktoré po najdlhšiu časť dňa dopadá slnečný svit.

               

  • Doplnok bazéna

Solárne sprchy sa dajú využívať samostatne, ale môžu tvoriť aj doplnok k bazénom. Pomáhajú tak pred zbytočným znečistením bazénovej vody napríklad od trávy či hliny.

 

Technická špecifikácia UNO 35 l - EKOSUN:

  • Hmotnosť  10.2 kg
  • Kotviaca doska  4 x otvor o 9 mm
  • Max. tlak vody na vstupe  3 bar
  • Objem  35 litrov
  • Rozmery  210 x 14,5 cm
  • Rozmery balenia  115 x 27 x 27 cm
  • Rozostup otvorov  145 x 145 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchy
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: