Sprcha Saturno, na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou

Novinka
Neohodnotené
Značka: Ama
2 550 € 2 125 € bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
21.3.2023

Vonkajšia sprcha Saturno na teplú a studenú vodu so zapustenou sprchovou hlavicou je vyrobená z námornej ocele AISI 316L. Sprcha veľmi žiadaného hranatého designu od talianskej rodinnej firmy AMA Luxury Showers bude atraktívnym a kvalitným prvkom vo vašej záhrade.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprcha Saturno, na teplú/studenú vodu s kropítkom na nohy a ručnou sprchou

 

Vonkajšia sprcha Saturno na teplú a studenú vodu so zapustenou sprchovou hlavicou je vyrobená z námornej ocele AISI 316L. Sprcha veľmi žiadaného hranatého designu od talianskej rodinnej firmy AMA Luxury Showers bude atraktívnym a kvalitným prvkom vo vašej záhrade.

Cieľom zaradenia tohto produktu do našej predajnej ponuky bolo ponúknuť zákazníkom vysoko kvalitnú nerezovú sprchu s nezámrzným systémom za atraktívnejšiu cenu, za ktorú je k dispozícii iba v danej variante - brúsená nerez, teplá a studená voda, s nezámrzným systémom, bez ručnej sprchy alebo spršky na oplach nôh. V prípade záujmu o sprchu bez nezámrzného systému, prosím kontaktujte zákaznícky servis.

 

Sprcha vrátane všetkých dodávaných súčiastok je vyrobená v Taliansku, čo nám umožňuje dodržiavať dodacie termíny aj v súčasnej vypätej dobe.

Sprchu Saturno môžete umiestniť k vírivke, k bazénu alebo ako záhradnú sprchu.

 

Nezámrzný systém vonkajšej sprchy Saturno

Súčasťou tejto záhradnej sprchy je nezámrzný systém. Sprchu tak nie je potrebné v zime demontovať a môže zostať vonku po celý rok. Pokiaľ ju plánujete použiť ako sprchu k bazénu alebo k záhradnej saune, bude funkčná počas celej zimnej sezóny.

The Shoreline at Solé Mia2-Ama Luxury Shower

 

Špecifikácie záhradné sprchy Saturno:

  • Materiál: 2 mm nerezová oceľ AISI 316L, brúsený povrch
  • Typ: sprcha na studenou a teplou vodu
  • Funkcie: zápustná sprchová hlavice - so silikónovými tryskami pre ľahšie čistenie, bez ruční sprchy
  • Výška: 2090 mm od podlahy ke sprchové lavici (2165 mm celkom)
  • Váha: 16 kg
  • Batéria: mísící batéria

 SATURNO amb.

 

Údržba a montáž vonkajšej sprchy

Všetky súčasti potrebné na inštaláciu sú súčasťou balenia. Skrutky pripevnenia do podlahy nie sú súčasťou. Odporúčame náš doplnkový produkt tu. Prírubová montáž na pripravenú podlahu. Prírubová doska má rozmery 208 x 150 mm.

Pre jednoduchšiu inštaláciu odporúčame zakúpenie montážneho boxu. Pre dlhodobé využívanie vonkajšej sprchy je dôležitá jej správna údržba. Venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim odporúčaniam.

 

Čistenie kovových častí

Voda obsahuje vápnik, ktorý sa usadzuje na povrchu a vytvára tu škvrny. Na bežné čistenie použite navlhčenú handričku s trochou mydla, opláchnite a osušte. Vytváraniu škvŕn predídete aj utretím sprchy hneď po použití.

Nikdy nepoužívajte abrazívne alebo dezinfekčné prostriedky, ani prostriedky obsahujúce alkohol, kyselinu chlorovodíkovú alebo kyselinu fosforečnú.

 

Čistenie trysiek

Všetky sprchové hlavice sú vybavené silikónovými tryskami "Self-Clean". Tieto silikónové trysky sú extrémne odolné voči teplu, v horúcej vode sa rozširujú, čím sa oddeľuje prvá vrstva vápnika. Pri pravidelnom utieraní sa z trysiek ľahko odstráni vápnik.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ama Luxury Showers je malá talianska firma, ktorá vyrába vonkajšie sprchy. Rodinná spoločnosť sídli v Lumezzane, v blízkosti mesta Brescie v Lombardii. Všetky sprchy sú vyrábané v Taliansku. Vo svojom sortimente má solárne sprchy, bazénové sprchy i záhradné sprchy. Niektoré modely sú tiež vhodné pre verejné miesta ako napr. bazény či hotely. Mnoho spŕch od tejto firmy sa používa v luxusných vnútorných priestoroch ako napr. wellness zóny. Ama Luxury Showers ponúka aj výrobky na mieru, navrhnuté a vyrobené podľa individuálnych potrieb zákazníkov.