Spodná výpust betónová Aquamax 250 x 250mm D63/75 lepený spoj

40,20 € 33,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis


Dnová výpust Aquamax štvorcového tvaru je vhodná pre betónové bazény  s keramickým obkladom alebo povrchovým izolačným náterom. Je vyrobená z plastu ABS odolného proti UV žiareniu. Ochranná mriežka je uchytená nerezovými skrutkami. Spodné napojenie je Ø50mm pre hydrostatický ventil. Výpust sa pripája lepeným spojom D63/75. Rozmer mriežky výpuste je 250x250 mm. 

Bazénové výpusty predstavujú najjednoduchšiu možnosť ako vypustiť bazén. Bazénová výpust na rozdiel od ponorného čerpadla vypustí vodu až do posledného milimetra, čím ušetrí nemalú prácu a náklady spojené s kúpou ponorného čerpadla. Môže sa použiť na úplné alebo len čiastočné vypustenie vody, ktoré je vhodné napr. pri odpúšťaní vody na zimu alebo vtedy, keď potrebujete vyčistiť bazén.

Ak staviate bazén zo strateného debnenia alebo celý betónový, vynechajte v mieste budúceho výpustu otvor cca 200 x 200 mm. Rozmery berte ako orientačné, vždy by ste mali mať okolo výpustu niekoľko centimetrov voľného priestoru na bezproblémové vsadenie. Do tohto otvoru sa výpust následne osadí a až potom sa tento otvor dobetónuje.

Technické údaje:

Rozmery mriežky: 250x250 mm

Pripojenie: D63/75 lepený spoj

Spodné napojenie: Ø50 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Výpuste
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: